Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Mrkumpela


machelka1991
Wiadomość dodana przez Less_Than3,

Otrzymałeś 5% za niezastosowanie wzoru lub tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Przed chwilą dostałam bana pernametnego za niby rzekome multikonto. Wyglądało to Tak: 

Zgłosiłam sprawe odnośnie tego że na Działce mojego chłopaka na której kopaliśmy pojawił się domek innego gracza, przez ponad 3 godziny nikt nic z tym nie zrobił mimo że jeszcze 3 razy sie pytałam na teamsspeak i czacie. Był u mnie wspomniany chłopak i zalogowałam się na jego koncie u mnie (był zajerestrowany u siebie w domu nie u mnie a ja tylko byłam na tym koncie) w tym czasie ja na swoim komputerze  na tym samym internecie byłam na swoim komputerze i robilam swoje na działce. Osoba która była na działce zabrała wszystko z działki i miała wylane, ja na tej działce mogłam normlanie działać, niszczyć. Cierpliwie czekałam aż ktoś udzieli mi pomocy i nikt nie udzielił.... Z dupy dostałam bana na mk, codziennie grałam na tym serwerze i miałam vipa i wszysko straciłam, on też dostał mk i też ma bana, straciliśmy czas i pieniądze. Rozumiem że on ale dlaczego ja? Byłam zajerestrowana na moim ip wiec czym sobie zasłużyłam?  Jedyne co usłyszałam od osoby która ze mną rozmawiała, to że nic nie może zrobić i już ktoś inny zajął się moją sprawą a mimo to nic sie nie działo. Zawiodłam się i licze na pomoc i odblokowanie konta bo nie jest ono słuszne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz napisać wniosek o współdzielenie IP, wtedy najprawdopodobniej konto Twoje oraz Twojego chłopaka zostanie odbanowane. A co do działki- aktualnie administracja ma dużo pracy, ale zapewniam, że ktoś zajmie się Twoją sprawą o ile będzie to możliwe.

image.png

mrozi🥶

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...