Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

SuviOne

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: ...szymcio
Nick Administratora, który banował: .... Nie pamiętam 
Długość bana: ...perm
Kiedy to się stało? : ...dziś 
Opis sytuacji: ...Gram sobie od kilku dni na serwie kupiłem dwa VIP mojej dziewczynie zakładałem kilka kont które były nie aktywne i dostałem bana za multikonta ale rozumiem że ja dostałem ale mrkumpela dostała bana za nic prosił bym ją od banować  juz w dupie z tą kasą i ze mną ale ona się lekko załamała bo ona nie jest niczemu wina domyślam się że bana dostaliśmy bo na jednym lapku graliśmy na dwóch mc bo czekaliśmy na rozwiązanie sprawy z działką 
Screen bana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi @SuviOne :

🕸️ po 1 trochę kultury ci nie zaszkodzi,

🕸️ po 2 screen bana by się przydał, 

🕸️ A po 3 jeżeli graliście w innym czasie na dwóch różnych kontach ale na tym samym lapku i tym samym IP to jest coś takiego jak zgłoszenie współdzielenia IP które możesz zgłosić w innym wątku link poniżej. Co do reszty kont to najlepiej będzie jak się wypowie admin na ten temat.

 

https://forum.realcraft.pl/topic/1690-współdzielenie-ipzmiana-nicku/

Edytowane przez Andmol

2021-11-03_19_58_38.png.3da78e422a7512b84defa75e572c77e6~2.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, SuviOne napisał:

zakładałem kilka kont które były nie aktywne i dostałem bana za multikonta

 

No to już do odrzucenia, jeśli celowo te konta tworzyłeś. Wasze współdzielenie też odrzucam.

sygnowanatura.png

Long may he reign.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...