Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

danio6969


Witchpo
Wiadomość dodana przez Less_Than3,

Otrzymałeś 5% za niezastosowanie wzoru oraz tematu wątku.

Wyróżnione odpowiedzi

Witam, tak jak napisała administracja (ekodiesel lub blurka nwm z kim pisałem) mi na serwerze wstawiam ss kilofa który dostałem od gracza danio6969

Pisałem na czacie iż kupie nowy kilof 5/3/3 za 20k szt, odezwał się do mnie gracz danio6969, więc wysłałem mu kase. I teraz od razu po transakcji sprawdziłem kilof komendą /iteminfo

Po zauważeniu że chłop leci sb w kulki, napisałem mu że ten kilof był naprawiany już kilka razy bo może nie wiedział więc chciałem zwrot przynajmniej części pieniędzy, z czego zaczął cwaniakować że nie był, napisałem mu że to jest karane itp itd, dalej trzymał się wersji że nie był naprawiany. Napisałem do moderacji o pomoc, już pomijam fakt że pisałem 10x wiadomość żeby mi ktoś odpisał, ale żeby chociaż tepnąć się, postraszyć gracza nwm banem, to teraz nic nie udowodnie bo tamten gracz nie napisał na czacie że mnie oszukał tylko zachowywał się tak jakby nic nie zrobił więc czego mam robić ss?

 

Już nie chodzi o głupie 20k, bo odrobie to w 5min, ale nie lubie cwaniactwa, a i dzięki moderacji za wysłanie standardowej wiadomości o ss zamiast serio coś pomóc. (Chyba myśleli że oleje sprawę bo po co pisać temat o 20k) moja propozycja kary to z 2 dni bana + upomnienie dla kidmodów o robienie swojej roboty.

 

 

 

Bez tytułu.png

Edytowane przez Witchpo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę więcej pokory a mniej arogancji, fakt KidMod ma możliwość działania w takich sprawach jednak kiedy jest dwóch administratorów i zakładam że w dobie zdalnego nauczania i całkiem przyjaznej godziny na granie błyskawiczne wyjaśnienie takiej sytuacji jest bardzo ciężkie i wiem to po sobie kiedy bywałem sam na serwerze. Skarga zostanie rozpatrzona w końcu po to ten dział na forum jest, odsyłanie wiadomości o ssach to wcale nic nadzwyczajnego gdyż na /pomoc jest co chwile wiele pytań i skarg czy to na oszustów czy w sprawie znikających zwierząt jednak do wszystkiego potrzebne są nam dowody. Jeśli faktycznie sytuacja którą opisałeś miała miejsce (mam tutaj na myśli dziesięciokrotne pisanie wiadomości do administratorek i nieuzyskanie odpowiedzi) może być już rozpatrzone przez zarząd. Nie wydaje wyroku na ekodiesel czy blurke_ z racji na to że mogły mieć natłok obowiązków i zwyczajnie nie zdążyć z odpowiedzią. Przedstawione dowody jednak obciążają gracza, do akceptacji.

Edytowane przez Less_Than3

GIF briefcase vincent vega fumando - animated GIF on GIFER - by Frostsmasher

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdalne moim zdaniem nie jest zbyt dobrym argumentem że nie mieli czasu, skoro jest się modem to raczej ma się w głowie to że powinno się mieć czas na pomoc. Poza tym ranga do czegoś zobowiązuje, jak już jesteś to powinieneś pomóc, nie mówie żeby karać tych moderatorów bo nie o to chodzi, jest np taki mod jak jipgssy który potrafił pomóc mimo iż jest zdalne nauczanie, jak ktoś robi coś dobrze to chwale, ale jak ktoś podchodzi olewczo no to sorry, gdybym chciał napisać na nich skarge napisałbym to w odpowiednim dziale i upominam co jest ich obowiązkiem w końcu regulamin coś mówi. w sumie nie odniosłeś się do tematu, bo to nie skarga ani atak na moderacje a na oszusta

 

Chyba lepiej byłoby sie tepnąć, niż odsyłać na forum, wszyscy tracą przez to czas, bo mogło to być wyjaśnione wciągu minuty gdyby ktoś się tepnął powiedział i pogroził palcem "uważaj to jest karalne" założe się że oddałby to co ukradł i nawet nie byłbym zły, niech se gra ale na następny raz by wiedział

Edytowane przez Witchpo
dopiska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Witchpo napisał:

Zdalne moim zdaniem nie jest zbyt dobrym argumentem że nie mieli czasu, skoro jest się modem to raczej ma się w głowie to że powinno się mieć czas na pomoc. Poza tym ranga do czegoś zobowiązuje, jak już jesteś to powinieneś pomóc, 

 

Administracja to nie są twoje pieski które będą grzecznie reagować na twoją komendę bo ty sobie tak życzysz. To też ludzie, też mają prywatne życie i na pewno je przekładają ponad twój kilof w klockach.

 

Mimo wszystko dowody są, dlatego do akceptacji.

  • Superka 1
  • Haha 1

Don't even try B) 

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

5 godzin temu, Alcatraz_Yagami napisał:

 

Administracja to nie są twoje pieski które będą grzecznie reagować na twoją komendę bo ty sobie tak życzysz. To też ludzie, też mają prywatne życie i na pewno je przekładają ponad twój kilof w klockach.

 

Mimo wszystko dowody są, dlatego do akceptacji.

 

mają prywatne życie w minecrafcie? nie wiedziałem że tak można hehe, administracja jest od tego żeby pomagać jak są w grze a potraktowali sprawe olewczo

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Witchpo napisał:

 

 

mają prywatne życie w minecrafcie? nie wiedziałem że tak można hehe, administracja jest od tego żeby pomagać jak są w grze a potraktowali sprawe olewczo

To twój punkt widzenia.

Don't even try B) 

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...