Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Celtimos
Wiadomość dodana przez Wusz,

Otrzymujesz 5% za niezastosowanie wzoru i tematu wątku

Rekomendowane odpowiedzi

Witam .Gram ok 1-mca i nie znam jeszcze wszystkich nazw. W dniu 02.11.2020r. miedzy godz 12:00 a 13:00 gracz o Niku Mistrz na czacie wysłał wiadomość żeby zaprosić Go na działkę.Wysłałem zaproszenie i po kilku minutach Mistrz pojawił się na mojej działce w domu .Zamek składa się z piętra i -2 kondygnacje w dól . Gracz Mistrz zaczol zwiedzać Mój zamek.Z początku Mu towarzyszyłem .Myślałem że to uczciwy gracz,nie miałem powodu Go podejrzewać.Ale się pomyliłem. Poszedłem na Surowce expić.Zorientowałem się jak wysłał na czacie wiadomość o sprzedaży jakiegoś Skullera i wtedy się zorientowałem że coś jest nie tak .Tego Skullera (nie wiem tak naprwdę co to jest,bo na początku gry dostałem to i nie wiem za co).Wrociłem do zamku i zorientowałem się że poginęły Mi różne rzeczy.Ok 15 cobli,głowy różnych mobów,3 staki zóta,3 staki perel,5staków złotych jabłek, 5szt jabłek(kox),i ten nieszczęsny Skuller czy jakoś tak .Niestety żadnych nagrań nie mam ,nie przwidywałem że  gracz którego zaprosiłem może Mnie okraść, i tak naprawdę nie wiem jak się to nagrywa tutaj.Z góry dziękóję za przeczytanie mojej skargi i życzę miłego dnia . Z poważaniem Celtimos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eryter22 naucz się czytać, nic takiego tam nie ma. Jak wyżej zostało napisane dodajesz na własną odpowiedzialność, liczyć na karę dla osoby która ci okradła działkę, można liczyć, gdy ma się dowody na winę tej osoby, a ty takich nie masz. Do odrzucenia

  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jak piszą osoby wyżej - do działki dodajesz graczy na własną odpowiedzialność. Tym bardziej osoby, których nawet nie znasz i nie masz do nich zaufania. Następnym razem uważaj, a sama skarga jest do odrzucenia.

2020-10-23_05_51_51.png.d56fc8d44015b317e09de56d9b2d0412.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...