Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Something


Something

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa zbanowanego: Something

Nazwa administratora który zbanował: Giecio

Kiedy to się stało? : 2.11.2020

Na jaki czas mam bana? : na zawsze

Opis:  zostałam zablokowana na moim koncie "Something"? Dopiero zaczęłam grać. A gdy zadano mi pytanie czy wiem kto to "DramaQueen" to powiedziałam że to moje drugie konto, to mnie zablokowano. W sensie to jest konto mojej koleżanki ale ja mam do niego dostęp bo jej domek pomagałam budować:/ Aha i zapomniałam dodać że na zawsze mnie zablokowano, ale nawet nie podaliście powodu 😕

Edytowane przez Something
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Giecio napisał:

Najpierw mówisz, że to twoje konto, teraz próbujesz się wymigać, że tp niby koleżanki.

 

Do odrzucenia.

 

20201102_084628.jpg

Nie daliście mi nic więcej napisać na czacie bo Odrazu zostałam zbanowana,, więc jak miałam to napisać? 

  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem użytkowniczka ta została zbyt ostro potraktowana i powinna dostać unbana. Skoro jest to konto jej koleżanki a nie jej to nie powinno być bana za MK, gdyż jest to konto jej koleżanki. Jeżeli chcesz to możesz napisać o współdzielenie IP w dziale o współdzielenie IP albo możesz się wyprowadzić od koleżanki i nie pomagać jej już przy remoncie. Wybór podejmiesz ty. Jestem na tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat powinien zostać wyjaśniony na ts gdyż tłumaczenie tego typu jak dla mnie nic nie wnosi. Zresztą gdy Moderator cie spytał o to mk to zamiast odpowiedzieć normalnie to odpisałaś "a co? xd" więc no... chyba nie muszę nic dodawać. Do odrzucenia.

Don't even try B) 

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dogadaj się z @Giecio ponieważ On zajmuje się współdzieleniami. Póki co odrzucam ale jak sobie ogarniecie temat to myślę że otrzymasz UB.

 

fox tv help GIF by 9-1-1 on FOXChicago Fire GIF by Wolf Entertainment

 

Były SModerator /Admin Forum 07.11.2020 [*]

'' Nie kłóć się z debilem bo najpierw zniży Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem ''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Administracja zdecydowała, że w obecnych okolicznościach blokada jest jak najbardziej wydana prawidłowo.

Odczekaj karę i wracaj do gry!

 

fox tv help GIF by 9-1-1 on FOXChicago Fire GIF by Wolf Entertainment

 

Były SModerator /Admin Forum 07.11.2020 [*]

'' Nie kłóć się z debilem bo najpierw zniży Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem ''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...