Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Dzikuu_Stunter


SztuncerBraucer

Wyróżnione odpowiedzi

Twój nick: SztuncerBraucer
Nick osoby oskarżonej: Dzikuu_Stunter
Miejsce wydarzenia: serwer
Data i godzina wydarzenia: 25.10.2020 Około 13:38
Opis sytuacji: 25 października niedziela- Dzikuu_Stunter na chat globalnym napisał coś w stylu "Załatwię komuś beacona za 950k" Ja gdy zauważyłem to od razu do niego napisałem na msg aby dowiedzieć się co i jak. odpisal ze beacon byłby w moim posiadaniu już w piątek 30,  Napisałem czy mogę przelać zaliczkę(450k) aby być bezpieczniejszym i nie wydawać ponad miliona w ciemno.  Zgodził  się po czym przesłałem mu 450,000$ . Do tej pory nie widzę mych pieniędzy. Pozdro, liczę na zwrot pieniędzy.2020-10-25_13_43_38.png.91fa14b95fb33f133b51e1fbbf0cef27.png
Dowody: Dowody Posiadam w postaci ss.

  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, bartek2412 napisał:

Polecam /wymiana. Czego mogłeś się spodziewać przelewając komuś 450k. Następnym razem pomyśl. Jestem za neutral

 

Jak Miałem mu dać 450k za coś czego nie otrzymałem poprzez /wymiana? Następnym razem doczytaj co jest napisane na ss i na skardze 😉

Edytowane przez SztuncerBraucer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, bartek2412 napisał:

No to mogłeś mu dać dopiero jak dałby ci beacon a nie 450k w ciemno

 

Specjalnie dałem zaliczkę aby nie zostać oszukanym na ponad milion, a on potrzebował pieniędzy od razu aby uszkować się do netheru...

 Czytanie ze zrozumieniem się kłania chyba 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neutral

Moim zdaniem sam sobie zawiniłeś wysyłając mu te 450k, bo przecież nie miałeś pewności czy on wogole będzie mieć  tego beacona i czy ci go da po wpłaceniu zaliczki tego 30 października.

Dodatkowo tak jak @up Dałeś ss z rozmowy, ale nie pokazałeś co było dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...