Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

HejTuOla


bartek2412

Wyróżnione odpowiedzi

Twój nick: bartek2412xd

Nick osoby oskarżonej: HejTuOla

Miejsce wydarzenia: dzialka WikiMiki41(mieszkam na tej działce)

Data i godzina wydarzenia:  01.11.2020r. 15:00

Opis sytuacji: Gracz o nicku HejTuOla napisał do mnie że sprzeda diamnty. 64 diamenty za 8000. Napisał równieżże nie działa mu opcja /wymiana. zrobiło się to dla mnie bardzo podejrzane dlatego włączyłem nagrywanie. Gdy zapłaciłem temu graczowi 8000 on wyszedł z serwera. Odrazu potem skontaktowałem się z administratorem. Chciałbym odzyskać moje 8000 oraz aby ten gracz został ukarany.

Dowody:

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja opinia jest następująca : 

Ten filmik jest podrobiony w celu wyłudzenia 8000 kasy (naprawdę ci się chciało ?) . Stwierdzam to po tym, że nie widzę nigdzie mojego nicku na chacie. Dodatkowo widać jakieś dziwne ścięcie w tym filmiku co sugeruje, że część filmu została dograna później. To ścięcie widać, jeżeli ogląda się filmik z prędkością 0,25.  Jestem na nie i proponuję ukarać autora tego wątku za fałszerstwo i bezpodstawne oskarżanie gracza najlepiej banem. 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej za zaakceptowaniem, konto HejTuOla jest multikontem gracza Mroziakowy. Dlatego kara powinna zostać przeniesiona na jego główne konto, a multikonta permanentnie zbanowane. 

 

@bartek2412 jeśli skarga zostanie zaakceptowana to jak najbardziej otrzymasz zwrot pieniędzy

Edytowane przez D4rkness_

   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, eryter22 napisał:

Moja opinia jest następująca : 

Ten filmik jest podrobiony w celu wyłudzenia 8000 kasy (naprawdę ci się chciało ?) . Stwierdzam to po tym, że nie widzę nigdzie mojego nicku na chacie. Dodatkowo widać jakieś dziwne ścięcie w tym filmiku co sugeruje, że część filmu została dograna później. To ścięcie widać, jeżeli ogląda się filmik z prędkością 0,25.  Jestem na nie i proponuję ukarać autora tego wątku za fałszerstwo i bezpodstawne oskarżanie gracza najlepiej banem. 

Weź zanim coś napiszesz zastanów się czy warto się odzywać bo tym razem za bardzo się zaśmiałem

Za ukaraniem, na dowodach widać jasno, że druga osoba nie wywiązała się z transakcji 

  • Superka 3

qRoFuaR.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...