Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

screamking1337


jestempierfszy

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: ...screamking1337
Nick Administratora, który banował: .... jipsyy
Długość bana: ...12 godz
Kiedy to się stało? : ... 2020-11-01 15:00
Opis sytuacji: ...dokładnie nie wiem za co dostalem bana 1. nie obrazilem serwa. nie obrazilem admina nadajocego kare. Nie obraziłem innego admina. Napisalem tylko do jipsyy że "jestem kibicem lecha i prosze mnie nie wkurzac" i po tym zostalem zbanowany
Screen bana: ...

2020-11-01_14.56.39.png

  • Like 1

ᶻᵘʰⁿ ʰᵃˢ ᵍᵒᵒᵈ ᵐᵒᵛᵉᵐᵉⁿᵗ

519595700_preview_tumblr_ni9ggjoV0u1u2fzp4o1_500.gif.91540788905f8994a55589de3c891b8a.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wstaw zdjęcie logów? Logi możesz sprawdzić w następujący sposób, wpisujesz w miejscu '' wyszukiwane słowa '' takie polecenie jak, '' %appdata% '' następnie wybierasz folder '' .minecraft '' po czym szukasz folderu '' logs '' i następnie szukasz logów z czasu gry podczas którego otrzymałeś blokadę.

instagram: <CENZURA>
gang1.png.b08bc394594489c3becac609a5534133.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy którzy znają filmik z którego pochodzi ów tekst raczej (wręcz na pewno) wie że ma on charakter ofensywny i dobrze wiemy jakie słowo kryje się za tym "wkurzać". Do odrzucenia gdyż ban jak najbardziej słuszny.

  • Superka 1

Don't even try B) 

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka Warrior!

No to przejdę do swojej oceny tego zdarzenia 🙂.

7 godzin temu, screamking1337 napisał:

Napisalem tylko do jipsyy że "jestem kibicem lecha i prosze mnie nie wkurzac" i po tym zostalem zbanowany

Chyba coś innego napisałeś przed tym i jestem tego całkowicie pewien, bo to samo mi napisałeś na discordzie co do jipsyy wtedy 😉.

123213509_1696233697225873_4360608284626726517_n.png.65637150c85ee37e025f4c903453a417.png

Ale dobra, bo to ss z mojej sytuacji z Tobą a nie twoja z jipsyy, więc wysyłaj ss'y.

Chociaż wiadomo co się w nich znajdzie 😄.

Jestem oczywiście za odrzuceniem odwołania.

@Alcatraz_Yagami

słowo "wkurzać" nie jest słowem akurat za co można dostać bana na 12h tak by the way 😉.

//edit: "SUGERUJĘ TUTAJ iż na serwerze NIE UŻYŁ ON tego słowa tylko jego wulgarniejszej wersji."

no dobra. nie wiem jaką różnicę ma słowo "wkurwiać" od "wkurzać"

//edit: 

Boże, warrior. weź już nie ściemniaj. Od kilku dni wyzywasz jipsyy, bo ubzdurałeś sobie faworke.

Jak Ci nie odpowiada, że szybciej zarabiam na koxy od cb to wyjdź z serwa. 

Pozdrowionka z bana za x-ray'a XD

 

Edytowane przez Kosierek
  • Superka 2
  • Sad 1
  • Wrr 1

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Kosierek napisał:

@Alcatraz_Yagami

słowo "wkurzać" nie jest słowem akurat za co można dostać bana na 12h tak by the way 😉.

Widzisz skoro nie rozumiesz kontekstu mojej wypowiedzi, to ci wyjaśnię. 
 

 

Użycie tutaj sformułowania:

Godzinę temu, Alcatraz_Yagami napisał:

i dobrze wiemy jakie słowo kryje się za tym "wkurzać"

Było zarzutem w stronę screamkinga gdyż znając jego charakter wypowiedzi SUGERUJĘ TUTAJ iż na serwerze NIE UŻYŁ ON tego słowa tylko jego wulgarniejszej wersji.

Wyjaśniłem by nie było nie porozumień, tak by the way 😉 


P.S. Taki ton też jest jednoznacznie ofensywny i można to uznać za groźbę 😉 

Edytowane przez Alcatraz_Yagami

Don't even try B) 

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Witaj @screamking1337!

 

Poniżej przedstawiam wiadomość, którą naprawdę mi wysłałeś:

 

2020-11-01_14.54.15xxxx.png

 

Co do opisu sytuacji to niestety nie mam pojęcia, dlaczego postanowiłeś napisać nieprawdę. Kiedy napisałeś do mnie coś takiego to pomyślałam, że może się jakoś pomyliłeś i wysłałeś to do złej osoby, jednak nie dostałam od Ciebie żadnej wiadomości mówiącej o pomyłce. Poczekaj do końca bana i wracaj do gry, te 12h nie jest długim czasem (już i tak właściwie minęła połowa).

 

Pozdrawiam

jipsyy

  • Superka 7

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Warriorek, przesadzasz coś ostatnio. Nie wiem co się stało, że podajesz się za inne osoby, którymi nie jesteś, do tego jeszcze w inne sposoby okłamując innych graczy i Administrację, ale musisz przestać. Widzisz, że to nie kończy się dla ciebie dobrze.

 

Do odrzucenia, jipsyy przedstawiła dokładne dowody.

  • Superka 4

sygnowanatura.png

Long may he reign.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Giecio mowilem mam gdzies te bany smieje sie z was ze normalnie mam koszmary w nocy

 

@KluskaSlaska. Co tam uszaty. Arku? Taki kozAk?

 

Otrzymujesz 20% za offtopic. //Giecio

Edytowane przez Giecio
  • Wrr 1
  • Idk 1

ᶻᵘʰⁿ ʰᵃˢ ᵍᵒᵒᵈ ᵐᵒᵛᵉᵐᵉⁿᵗ

519595700_preview_tumblr_ni9ggjoV0u1u2fzp4o1_500.gif.91540788905f8994a55589de3c891b8a.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro masz gdzieś te bany i sie z nas śmiejesz to po co piszesz odwołanie i dalej grasz na serwerze?

Nie pojmuje twojego myślenia a raczej jego braku nazywasz się nickami osób które są znane udajesz że masz więcej lat, ogarnij sie trochę albo idź na inny serwer udawać kogokolwiek innego niż ty ja na miejscu administracji wyższej zamiast unbana to bym ci dał ale perma

  • Superka 2

qRoFuaR.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Administracja zdecydowała, że w obecnych okolicznościach blokada jest jak najbardziej wydana prawidłowo.

Odczekaj karę i wracaj do gry!

  • Superka 1

 

fox tv help GIF by 9-1-1 on FOXChicago Fire GIF by Wolf Entertainment

 

Były SModerator /Admin Forum 07.11.2020 [*]

'' Nie kłóć się z debilem bo najpierw zniży Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem ''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...