Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

majagrabek


Floki_26
Wiadomość dodana przez Less_Than3,

Otrzymałeś 5% za niezastosowanie  tematu wątku.

Wyróżnione odpowiedzi

Temat wątku: pułapki na surowcowej
Surowcowa majagrabek

 

Twój nick: wariatka_20
Nick osoby oskarżonej: majagrabek
Miejsce wydarzenia:surowcowa
Data i godzina wydarzenia: 31.10.2020 17:50
Opis sytuacji: Gracz Majagrabek podstępem zwabia ludzi na surowcową,  pod pretekstem zobaczenia czegoś niesamowitego na swojej działce, po /tpa okazuje się, ze majagrabek znajduje się na surowcowej 
Dowody: https://www.instagram.com/p/CHBAg48ngY2/?igshid=pf3r38ua9x41

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oskarżony na jednym z ssów ładnie prosi o to, abyś go nie zgłaszał a ty go zgłosiłeś, nie masz serca ! To twoja wina, że dałeś się nabrać na taki bait. Dodatkowo nie widzę nigdzie na tych ssach, abyś umarł. Nie wiem jaki jest sens pisać skargę, która jest z góry skazany na porażkę. Chyba z nudów to napisałeś czy coś. Nie wiem czemu te ssy wrzuciłeś na instagrama, to jakaś forma reklamy i próba przyciągnięcia nowych obserwujących?

EDIT :

No dobra przekonałaś mnie, zmieniam zdanie. Jestem na tak.

Edytowane przez eryter22
@UPDATE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracz majagrabek nie zabiła mnie, ponieważ w porę uciekłam. Powiedz mi proszę, jaka to może być próba, czy forma reklamy, skoro to konto na instagramie zostało stworzone tylko w celu wrzucenia ss? Nie ma ani jednego obserwatora, ani innego postu. Chodzi tu tez o formę zabezpieczenia innych, bo to, że mnie nie zabiła, nie znaczy, że nie zrobiła tego komuś innemu + może to jeszcze zrobić. Na serwerze jest także dużo o wiele młodszych osób i nie potrafiliby napisać skargi, czy się obronić. A poza tym, jak to może być moja wina? Przepraszam, ale to chyba nie moja wina, że na serwerze są oszuści. To moja wina, że jestem uczciwa? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...