Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

ziortek
Wiadomość dodana przez Gangsta_,

Otrzymałeś 5% za niezastosowanie tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: ziortek
Nick Administratora, który banował: d0mka_
Długość bana: 2dni
Kiedy to się stało? : około 14:10
Opis sytuacji: Grałem sobie na serwerze nikomu nie wadząc, po czym wyszedłem z gry na jakieś 45 min. Gdy ponownie wszedłem na serwer zobaczyłem że mam bana na 2dni za zniewagę adminstracji. Nie rozumiem w którym momencie obraziłem administrację, gdyż nie pisałem nic na /pomoc, ani nie pisalem na /msg do żadnego administratora, a na chacie ogólnym pisałem rzeczy niezwiązane z administracją.
Screen bana: ...

s2.PNG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki ziortek2? nie stoworzyłem żadnego multikonta, ale moge dodać ze przed wyjściem(lub może bylem wtedy afk, szczerze nie pamietam bo mialem elekcje) 1 osoba grozila mi ze dostane perma bo ją zabilem, więc niewykluczone że to on stworzyl to multikonto żebym dostał bana

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, ziortek napisał:

Przysięgam, że te multikonta nie są moje tylko na 99% stworzyl je gracz cykablyat który groził mi że dostane perma za to, że go zabiłem. Błagam sprawdźcie jakieś ip czy coś :c

 

20201028_160110.jpg?width=793&height=617

 

To ciekawe, bo widać, że masz multikonta, a cykablyat to jedno z nich.

 

Do odrzucenia.

Edytowane przez Giecio

sygnowanatura.png

Long may he reign.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że nie mamy już raczej o czym gadać, plus dodatkowo otrzymujesz banip za MultiKonta. 

 

fox tv help GIF by 9-1-1 on FOXChicago Fire GIF by Wolf Entertainment

 

Były SModerator /Admin Forum 07.11.2020 [*]

'' Nie kłóć się z debilem bo najpierw zniży Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem ''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Administracja zdecydowała, że w obecnych okolicznościach blokada jest jak najbardziej wydana prawidłowo.

Odczekaj karę i wracaj do gry!

 

fox tv help GIF by 9-1-1 on FOXChicago Fire GIF by Wolf Entertainment

 

Były SModerator /Admin Forum 07.11.2020 [*]

'' Nie kłóć się z debilem bo najpierw zniży Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem ''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...