Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Pan_Karacz


Minik1212

Wyróżnione odpowiedzi

Twój nick: Minik1212
Nick osoby oskarżonej:  Pan_Karacz
Miejsce wydarzenia: Jego /vw Pan_Karacz
Data i godzina wydarzenia: 27.10.2020 około godz. 21:10
Opis sytuacji: Pan_Karacz Napisał na chacie, że sprzedaje klucze 10 kluczy za 125k, więc poszedłem na jego /vw zobaczyłem cenę. Wszystko się zgadzało, więc kupiłem 2x taki zestaw czyli 20 kluczy za 250k. Popatrzyłem do eq, a to były zwykłem przyciski ze stone, nazwane.
Dowody: Screeny i logi załączam

 

2020-10-27_21.12.38.png

2020-10-27_21.12.40.png

2020-10-27_21.12.42.png

2020-10-27_21.12.42_2.png

2020-10-27_21.12.50.png

2020-10-27_21.12.53.png

latest — skrót .lnk

Edytowane przez Minik1212
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Minik1212 napisał:

Twój nick: Minik1212
Nick osoby oskarżonej:  Pan_Karacz
Miejsce wydarzenia: Jego /vw Pan_Karacz
Data i godzina wydarzenia: 27.10.2020 około godz. 21:10
Opis sytuacji: Pan_Karacz Napisał na chacie, że sprzedaje klucze 10 kluczy za 125k, więc poszedłem na jego /vw zobaczyłem cenę. Wszystko się zgadzało, więc kupiłem 2x taki zestaw czyli 20 kluczy za 250k. Popatrzyłem do eq, a to były zwykłem przyciski ze stone, nazwane.
Dowody: Screeny i logi załączam

 

2020-10-27_21.12.38.png

2020-10-27_21.12.40.png

2020-10-27_21.12.42.png

2020-10-27_21.12.42_2.png

2020-10-27_21.12.50.png

2020-10-27_21.12.53.png

latest — skrót .lnkNiedostępne

Przedmiotem sprzedaży były klucze , nie magiczne ( nigdzie nie użyłem słowa magiczne klucze ) . Kupiłeś to na targu( w formie skrzynki z tabliczką , gdzie tabliczka nie jest ukryta ) który znajduje się na mojej działce ./vw PanKaracz . Kupiłeś 20 kluczy , które możesz wymienić u mnie na działce na nagrody działa to na podobnej zasadzie jak magiczne klucze i skrzynki na serwerze 

Edytowane przez Pan_Karacz
Błąd rzeczowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Pan_Karacz napisał:

Przedmiotem sprzedaży były klucze , nie magiczne ( nigdzie nie użyłem słowa magiczne klucze ) . Kupiłeś to na targu( w formie skrzynki z tabliczką , gdzie tabliczka nie jest ukryta ) który znajduje się na mojej działce ./vw PanKaracz . Kupiłeś 10 kluczy i 10 skrzynek , które możesz wymienić u mnie na działce na nagrody działa to na podobnej zasadzie jak magiczne klucze i skrzynki na serwerze 

Kolego jesteś nie poważny. Żeby kopiować i wklejać swoje odpowiedzi bez czytania skragi na TWOJĄ osobę... Napisałem, że kupiłem 20 kluczy a nie 10 i skrzynek nie kupiłem 😉 Zastanów się nad sobą xd

Edytowane przez Minik1212
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Minik1212 napisał:

Kolego jesteś nie poważny. Żeby kopiować i wklejać swoje odpowiedzi bez czytania skrago na TWOJĄ osobę... Napisałem, że kupiłem 20 kluczy a nie 10 i skrzynek nie kupiłem 😉 Zastanów się nad sobą xd

Rzeczywiście już poprawiłem , przepraszam za nieporozumienie . Wracając do tematu jeśli nie jesteś pewien co jest przedmiotem sprzedaży zapytaj się admina (na tym serwie admini są 24h na dobę ) 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ledwo się obudziłem, patrzę 2 skargi na tego samego typa, jeszcze mój mózg jest obecnie niesamowicie szybki, ale postaram się napisać coś sensownego. Po pierwsze, mniej ważne, ale ze startu widać że to nie są magiczne klucze, magiczne klucze mają id StoneButton#1, ale rozumiem ktoś może nie wiedzieć i dać się oszukać. Po drugie sprzedając przedmioty musisz podać ich stan itd. 4.9 regulaminu serwera, wlicza się w to z czego jest wykonany, albo czy jest to po prostu magiczny klucz czy jakaś podróba. Każdy na wieść o kluczu myśli magiczny klucz, więc osoba która u ciebie kupowała mogła pomyśleć że taki kupuje, warto jeszcze dodać, że na chat pisałeś sell klucze a nie sell dragon keysy, czyli oszustwo. Dziękuję dobranoc do zaakceptowania.

 

Tak jeszcze odnośnie jakiegoś pytania adminów, to ty masz obowiązek powiedzieć co jest przedmiotem sprzedaży a nie admin, admin może najwyżej przypilnować transakcji, żeby nikt nikogo nie oszukał.

 

Do Pan_Karacz pisz z sensem bo ja nwm o co ci dokładniej chodzi.

 

 

Edytowane przez CaSpiderVeH
Już ni ma kropki nienawiści
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, CaSpiderVeH napisał:

Ledwo się obudziłem, patrzę 2 skargi na tego samego typa, jeszcze mój mózg jest obecnie niesamowicie szybki, ale postaram się napisać coś sensownego. Po pierwsze, mniej ważne, ale ze startu widać że to nie są magiczne klucze, magiczne klucze mają id StoneButton#1, ale rozumiem ktoś może nie wiedzieć i dać się oszukać. Po drugie sprzedając przedmioty musisz podać ich stan itd. 4.9 regulaminu serwera, wlicza się w to z czego jest wykonany, albo czy jest to po prostu magiczny klucz czy jakaś podróba. Każdy na wieść o kluczu myśli magiczny klucz, więc osoba która u ciebie kupowała mogła pomyśleć że taki kupuje, warto jeszcze dodać, że na chat pisałeś sell klucze a nie sell dragon keysy, czyli oszustwo. Dziękuję dobranoc do zaakceptowania.

 

Tak jeszcze odnośnie jakiegoś pytania adminów, to ty masz obowiązek powiedzieć co jest przedmiotem sprzedaży a nie admin, admin może najwyżej przypilnować transakcji, żeby nikt nikogo nie oszukał.

 

 

 

Z tym obowiązkiem powiedziedzenia co jest przedmiotem sprzedaży , jak to ma działać przy targu za skrzynkami ? Mam stać przy skrzynce 24/7 i jak ktoś do niej podchodzi to mam mu na pw pisać wszystkie informacje ? Czy może jak ktoś zainteresowany kupnem zapyta się co jest przedmiotem sprzedaży , to wtedy muszę mu udzielić informacji ?Ja myśle że raczej ktoś się musi zapytać mnie co jest w sklepiku , bo tak to każdy musiałby stać przy swoich skrzynkach i każdemu co do skrzynki podchodzi udzielać wszystkich informacji na temat przedmiotu (to by sensu nie miało ) . Oraz jak sam powiedziałeś że odrazu widać że to nie są magiczne kluczyki (bo magiczne kluczyki mają inne ID) a ID jest podane na tabliczce w sklepie . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

4.9 Osoba sprzedająca przedmiot musi poinformować kupującego o tym w jakim jest on stanie np. poziom zużycia itd.

 

Ten punkt Regulaminu odnosi się do wszystkich rzeczy sprzedawanych przez graczy. Na serwerze, gdy ktoś mówi, że chce sprzedać klucz, jest to powszechnie interpretowane jako klucz do magicznej skrzynki.

 

1 godzinę temu, Pan_Karacz napisał:

Z tym obowiązkiem powiedziedzenia co jest przedmiotem sprzedaży , jak to ma działać przy targu za skrzynkami ?

Nad skrzynką powinna być tabliczka mówiąca, co w tej skrzynce jest sprzedawane, lub ramka ze sprzedawanym przedmiotem. U ciebie takiego czegoś nie było.

 

1 godzinę temu, Pan_Karacz napisał:

Oraz jak sam powiedziałeś że odrazu widać że to nie są magiczne kluczyki (bo magiczne kluczyki mają inne ID) a ID jest podane na tabliczce w sklepie . 

Nie każdy zna dokładne ID magicznego klucza.

 

Podsumowując, jestem za zaakceptowaniem skargi.

sygnowanatura.png

Long may he reign.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Giecio napisał:

 

Ten punkt Regulaminu odnosi się do wszystkich rzeczy sprzedawanych przez graczy. Na serwerze, gdy ktoś mówi, że chce sprzedać klucz, jest to powszechnie interpretowane jako klucz do magicznej skrzynki.

 

Nad skrzynką powinna być tabliczka mówiąca, co w tej skrzynce jest sprzedawane, lub ramka ze sprzedawanym przedmiotem. U ciebie takiego czegoś nie było.

 

Nie każdy zna dokładne ID magicznego klucza.

 

Podsumowując, jestem za zaakceptowaniem skargi.

1 cytat : nie ukrywałem żadnych informacji jeśli ktoś by się zapytał to bym mu powiedział co kupuje . czy ja komuś kazałem klikać na tabliczke czy coś ? ,,Powszechnie uznawane '' jak sam powiedziałeś powszechnie czyli zazwyczaj . a zazwyczaj nie znaczy zawsze

2 cytat : powinno =/= musi być

3 cytat  : a czy ja powiedziałem że ktoś musi znać ? chat nie boli , komenda /helpop też nie boli . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Pan_Karacz napisał:

1 cytat : nie ukrywałem żadnych informacji jeśli ktoś by się zapytał to bym mu powiedział co kupuje . czy ja komuś kazałem klikać na tabliczke czy coś ? ,,Powszechnie uznawane '' jak sam powiedziałeś powszechnie czyli zazwyczaj . a zazwyczaj nie znaczy zawsze

2 cytat : powinno =/= musi być

3 cytat  : a czy ja powiedziałem że ktoś musi znać ? chat nie boli , komenda /helpop też nie boli . 

 

Kolego... Na siłę szukasz argumentów! Ja założyłem sklep w którym było wszystko opisane co kto kupuje i za ile... Klucz na serwerze ma interpretację tak jak @Giecionapisał klucza do magicznej skrzynki... I jeszcze całkiem przypadkiem dałeś cenę za sztukę 12,500$, czyli tyle co kosztuje normalnie klucz do magicznych skrzynek. Jeśli napisałbyś obok tego sklepiku, że np. "Uwaga, klucze wymienia się na nagrody u Pan_Karacz", takiej informacji nie było.

W takim przypadku jaki ty stworzyłeś i wymyśliłeś "Plan Idealny" Nie znając regulaminu nie ma najmniejszego sensu.

 

#Oszustwo podczas Handlu 😉 

Edytowane przez Minik1212
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Pan_Karacz napisał:

1 cytat : nie ukrywałem żadnych informacji jeśli ktoś by się zapytał to bym mu powiedział co kupuje . czy ja komuś kazałem klikać na tabliczke czy coś ? ,,Powszechnie uznawane '' jak sam powiedziałeś powszechnie czyli zazwyczaj . a zazwyczaj nie znaczy zawsze

2 cytat : powinno =/= musi być

3 cytat  : a czy ja powiedziałem że ktoś musi znać ? chat nie boli , komenda /helpop też nie boli . 

 

Ciekawe czemu do swoich krętackich "loterii" używasz akurat przedmiotów, które są podrabiane jako magiczne skrzynie i klucze, a nie na przykład dirta i patyków? Jest tyle przedmiotów w grze, a ty wybrałeś akurat kamienne guziki i skrzynki oraz nadałeś im cenę wprowadzającą w błąd. 

Jesteś cwaniaczkiem i po twoich komentarzach w drugiej skardze (dotyczącej tego samego) widać, że próbujesz się dorobić na prześlizgiwaniu się przez regulamin i naginaniu go do granic możliwości, więc mam nadzieję, że w rewanżu jakiś admin też się zacznie tak samo prześlizgiwać po tabeli kar i też ją w rewanżu nagnie.

  • Superka 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...