Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

eryter22

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: eryter22
Nick osoby oskarżonej: Boar94
Miejsce wydarzenia: Serwer MC
Data i godzina wydarzenia: 25.10.2020 od godziny 19:19 do godziny 19:25
Opis sytuacji: Jestem zbulwersowany tą sytuacją, gdyż nie powinna ona mieć miejsca. Nie zdarzyło się jeszcze, by osoba, która złożyła na forum podanie na modchata mnie zwyzywała i obrażała. Jak widać w poniższych dowodach osoba ta mnie wyzywa na chacie na /msg. Za to zachowanie, jej podanie powinno zostać odrzucone, a ona sama ukarana banem zgodnie z taryfikatorem. Dodam jeszcze, że jeżeli ktoś jest zainteresowany całą konwersacją, to może sobie ją zobaczyć w logach servera.  
Dowody: 

[19:19:16] [main/INFO]: [CHAT] [Boar94 -> ja] To co napisałeś nie ma totalnie sensu. Jakbyś po pijaku to pisał

[19:20:07] [main/INFO]: [CHAT] [Boar94 -> ja] Słuchaj jak Ty możesz oceniać to jaki jestem w pvp? To żeby zostać modchatem muszę się klepać? Wytrzeźwiej chłopaku

[19:20:22] [main/INFO]: [CHAT] [Boar94 -> ja] Albo mojego skina oceniasz, pamiętasz jak używałeś swojego mózgu? ja też nie

[19:23:21] [main/INFO]: [CHAT] [Boar94 -> ja] To napisz coś sensownego albo chodź na ts

[19:23:27] [main/INFO]: [CHAT] [Boar94 -> ja] To Ci wyjaśnię jakie masz przykre życie

[19:23:57] [main/INFO]: [CHAT] [ja -> Boar94] no z takim podejsciem to sie na bank nie dostaniesz

[19:24:12] [main/INFO]: [CHAT] [Boar94 -> ja] Ale czy ja sie musze dostać?

[19:24:19] [main/INFO]: [CHAT] [Boar94 -> ja] Napisałem to by spróbować swoich sił i tyle

[19:24:26] [main/INFO]: [CHAT] [ja -> Boar94] no skoro pisales podanie to z zamieram dostania sie chyba?

[19:24:39] [main/INFO]: [CHAT] [Boar94 -> ja] No tak ale nie musze się dostać, rozumiesz? Czy za ciężkie to dla Ciebie

[19:24:50] [main/INFO]: [CHAT] [ja -> Boar94] to po co pisales podanie lol bez sensu

[19:25:06] [main/INFO]: [CHAT] [Boar94 -> ja] Bez sensu jest to co piszesz, ale ciężko ci to przegadać

Dodam jeszcze, że w momencie tej sytuacji na serverze było 3 administratorów. 

[19:25:21] [main/INFO]: [CHAT] Na serwerze jest 355 graczy z maksimum 400 online.
[19:25:21] [main/INFO]: [CHAT] Administracja: Kazociak_
[19:25:21] [main/INFO]: [CHAT] Moderatorzy: D4rkness_, ekodiesel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...