Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Ste0n
Wiadomość dodana przez Giecio,

Otrzymałeś 5% za niezastosowanie tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego:  Ste0n

Nick Administratora, który banował: oldmancats

Długość bana: Tydzień i 3 godziny

Kiedy to się stało? : Wczoraj

Opis sytuacji: Wczoraj prowadziliśmy spokojnie nie wadząc nikomu z serwera naszą działkę w parę osób, po 3 godzinach gry natknął nas pomysł aby przeteleportować pare osób na naszą działkę i ich uwięzić, każdy bawił się dobrze aż nagle zjawił się admin. Kazał nam usunąć wszystkie złe rzeczy, które zrobiliśmy lecz właściciela działki nie było, wszystko co nie było dozwolone zniknęło z działki lecz admin usunął wszystkie nasze postępy oraz zbanował 3/4 osób przebywających na niej w tym mnie.  spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Quavosh napisał:

Obraza administracji to obraza administracji, było patrzeć co się robi i przestrzegać regulaminu

Przeciw UB

Wszystko co miało zostać usunięte z działki zostało usunięte oraz przemyślałem swoje zachowanie i wiem, że to nie było nie stosowne i chciałbym dostać okazję aby się poprawić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z innymi a przedewszystkim z @oldmancats czytałem chat jak wyzywaliście administrację.

Obraza administracji to obraza administracji najpierw trzeba pomyśleć a później pisać. Polecam zapoznać się z taryfikatorem oraz regulaminem serwera.

Za popełnione czyny trzeba ponieść kare także odczekaj bana i wracaj do gry. 

Za odrzuceniem.

2021-11-03_19_58_38.png.3da78e422a7512b84defa75e572c77e6~2.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 dni bana to idealny czas na refleksje i wyciszenie, może przemyślisz swoje zachowanie.

Odrzucam

 

fox tv help GIF by 9-1-1 on FOXChicago Fire GIF by Wolf Entertainment

 

Były SModerator /Admin Forum 07.11.2020 [*]

'' Nie kłóć się z debilem bo najpierw zniży Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem ''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Administracja zdecydowała, że w obecnych okolicznościach blokada jest jak najbardziej wydana prawidłowo.

Odczekaj karę i wracaj do gry!

 

fox tv help GIF by 9-1-1 on FOXChicago Fire GIF by Wolf Entertainment

 

Były SModerator /Admin Forum 07.11.2020 [*]

'' Nie kłóć się z debilem bo najpierw zniży Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem ''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...