Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

bartek2412xd


FragusS

Wyróżnione odpowiedzi

Twój nick: FragusS
Nick osoby oskarżonej:  bartek2412xd
Miejsce wydarzenia: Minecraft
Data i godzina wydarzenia: 25.10.2020 około godziny 9:45
Opis sytuacji: Wszedłem sobie na serwer aby trochę pokopać i uzupełnić surowce w moim sklepie, po kilku minutach gry zauważyłem jak osoba oskarżona namawia innych graczy do spamu poprzez napisanie ''JD AUUU''.  Innym graczom się to nie spodobało dlatego zwróciliśmy  mu uwagę aby tak nie pisał gdyż może on zostać za to ukarany. Wtedy zaczął on prowokować gracza o nicku SzantiX, który później również w stosunku do niego był wulgarny. Sytuacja miała miejsce przez kilka minut, oskarżony mimo upomnień ze strony graczy w dalszym ciągu  prowokował oraz wyzywał innych graczy, również jego rodziców. Wysłałem zgłoszenie na serwerze lecz nie było wtedy nikogo z administracji przez co oskarżony jak i SzantiX nie zostali ukarani. Mam nadzieję, że oskarżony zostanie ukarany za w/w czyny. 
Dowody: https://imgur.com/a/MU08zKi

  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...