Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

xSzafek

Wyróżnione odpowiedzi

Twój nick: xSzafek
Nick osoby oskarżonej: PKP
Miejsce wydarzenia: Czat globalny
Data i godzina wydarzenia: 19.10.2020 19:06
Opis sytuacji: Gracz PKP napisał wiadomość w stronę gracza Carllaa_ o treści "aaaa carlaa_ zabije jom", oczywiście jest to groźba dot. realnego życia. Już drugi raz pada taka groźba. Ponadto gracz PKP notorycznie obraża innych i łamie regulamin serwera. Według taryfikatora gracz powinien otrzymać blokadę permanentną.
Dowody: SS

2020-10-19_19_06_hh27.thumb.png.36d342ae6e97561c7aa43146037142de.png

  • Superka 5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za ukaraniem, niejednokrotnie prowokuje i zaczepia innych, w tym mnie. Wchodzi na działkę i spamuje lpm, pisze totalne bzdety do graczy, wcina się w dyskusje które jego nie dotyczą i zadaje głupie, bezsensowe pytania. Zbudował wokół siebie tak złą opinię że często ludzie po prostu spamują coś w stylu "PKP zamknij się" albo "PKP wyjdź".

Generalnie wszystkie jego działania pojedynczo nie kwalifikują się do ukarania według taryfikatora, jednakże wykonywane są z bardzo dużą częstotliwością i w na tyle irytujący sposób że jakaś kara się należy. 

  • Superka 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za tym aby dać mu nutę ,aczkolwiek czy to na pewno jest groźba dotycząca życia realnego? Wątpię w to, aczkolwiek też mogło mu chodzić o jakiegoś moba.

  • Wrr 2

Odkąd zostałem Profesorem, życie stało się piękniejsze.

❤️❤️❤️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracz PKP już nie raz robił sobie takie cyrki z chatu, co do tej groźby to myślę że nie zrobił tego celowo bo chłopak ma 10 lat i nie wie co piszę, ale słowem można bardziej zranić niż czynem i trzeba za to ukarać gracza. Może nie banem permamentym, ale ukarać trzeba.

 

Za zaakceptowaniem

  • Superka 1

 

fox tv help GIF by 9-1-1 on FOXChicago Fire GIF by Wolf Entertainment

 

Były SModerator /Admin Forum 07.11.2020 [*]

'' Nie kłóć się z debilem bo najpierw zniży Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem ''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...