Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick na serwerze: Boar94

2. Wiek: 18

3. Czy posiadasz TeamSpeak3 i sprawny mikrofon? [Tak/Nie]: Tak

4. Ile grasz już na serwerze RealCraft?: Parę ładnych lat, grałem pod różnymi nickami na poprzednich edycjach. Miałem przerwę od Minecrafta około 2-letnią ale jednak ta gra ma to coś że ciągnie za sobą, mimo wszystko po takiej przerwie musiałem wrócić na ten serwer 😄

5. Ile czasu będziesz mógł[a] poświęcić tygodniowo na: Wszystko zależy od czasu, chcę wrócić do pracy na weekendy żeby dorabiać sobie na dojazdy do szkoły. Ale myślę że:
- Serwer: Spokojnie 20h dałbym radę.
- TeamSpeak3: Rzadko siedzę na ts-ie ale jeśli będę potrzebny to od razu wchodzę. A jeśli otrzymałbym rangę na pewno częściej bym go używał. Także myślę że co najmniej połowę z tego co poświęcałbym na granie na serwerze (10h)
- Forum: Na forum nie mam o czym pisać 😄 Ale w innych grach chętnie udzielałem się na jednym wątku także jeśli tutaj bym znalazł coś dla siebie to na pewno bym poświęcił te 5-10h. 

6. Ile czasu spędziłeś/aś na tej edycji w momencie pisania podania? (/stats) (dowód ss): Obecnie 63 godziny

2020-10-17_11_21_29.png.cebfb8fcd48bd9401bbfbb50ddca0e68.png

7. Czy byłeś kiedykolwiek karany na serwerze banem? (jeżeli tak, prosimy o podanie powodów): Tak byłem, nie zrozumiałem zasad event'u który odbył się bodajże 15.10.2020. Przepłynąłem w wodzie co było zabronione. Moja wina ale tak się płaci za głupote 😄 

8. Parę zdań o sobie:  (Minimum 8 zdań)
Także siemka, na imię mam Daniel mam 18 lat, w kwietniu kończę 19. Ale wiek raczej tutaj nie ma znaczenia bo liczy się to jak postrzega się świat, można powiedzieć że moje życie jest ciężkie doświadczeń i już rozumiem mocno życie. Myślę że jestem kulturalnym chłopakiem i umiem się zachować przy ludziach. Staram się zawsze zrobić dobre wrażenie, unikam konfliktów.. Nienawidzę się kłócić jeśli nie trzeba a jeśli nawet wyjdzie sprzeczka to staram się ją wyjaśnić żeby było wszystko okej (niektórzy na serwerze już się o tym przekonali). Nigdy nie rozwiązywałem konfliktów że tak to nazwę fizycznie, nigdy z nikim się nie biłem bo jest mi to niepotrzebne.. Zawsze staram się rozwiązać konflikt słownie, bez żadnej przemocy wobec drugiej osoby. W wieku 18 lat poszedłem do pracy (w te wakacje) pracowałem na stacji benzynowej i zarobiłem parę tysięcy co naprawdę jest dla mnie dużym sukcesem i wyróżniłem się spośród mojej rodziny bo każdy żydzi na pieniądzach rodziców a ja zawsze każdemu starałem się być samowystarczalny i każdemu pomagać, od 13 roku życia pomagałem wujkowi na wsi, wykonywałem ciężką pracę fizyczną i pracowałem za darmo około 4 miesiące podliczając z wakacjami (co roku). Uczęszczam obecnie do 3 klasy technikum, jestem na profilu Agrobiznesu. Co niektórych zdziwi bo mieszkam w mieście w województwie kujawsko-pomorskim. Gimnazjum ledwo zdałem w 3 klasie gimnazjum miałem 8 zagrożeń, głównie przez towarzystwo. W technikum wybrałem sobie dobrych przyjaciół i nie wciągnęli mnie w nic złego, przykładałem się bardziej do nauki bo w końcu mam przedmioty zawodowe które mnie interesują. Dlatego 1 klasę skończyłem z wynikiem ~4.20 a drugą z wynikiem 4.37. Sam byłem zdziwiony ale to jest bardzo duża satysfakcja dla człowieka. Także podsumowując jestem spokojnym chłopakiem który potrafi panować nad swoimi emocjami i słowami. Unikam sprzeczek a jeśli występują staram się je rozwiązać bez wdawania się w bójkę (jeśli chodzi o świat rzeczywisty oczywiście haha). Na ogół jestem wesołym gościem który śmieje się z większości rzeczy oraz staram się każdemu pomagać, czasami przez to zaniedbuje siebie ale liczę że dobro kiedyś wróci 😄 

9. Dlaczego mamy wybrać właśnie Ciebie? 
Lubie próbować nowych rzeczy albo do nich wracać, kiedyś miałem "śmieszne" serwery w minecraft postawione na hamachi ale jednak te 15 osób grało i lubiłem bawić się komendami, mimo wszystko musiałbym sobie je przypomnieć na nowo czego nie ukrywam bo po prostu zapomniałem co niektórych. Myślę że dałbym radę na wyższym stanowisku ponieważ często udzielam się na chacie, pomagam nowym graczom i czasami mimo rangi VIP staram się panować nad spokojem na chacie. Dogaduję się z ludźmi, tak mi się bynajmniej wydaje. Będę starał się wypełniać swoje obowiązki jak najlepiej a w razie mojego błędu przyznam się do niego bez skruchy bo nie oszukujmy się to jest tylko gra komputerowa 🙂 

10. Jakie jest twoje doświadczenie? [Nie tylko serwery Minecraft, a także inna działalność w internecie]:  Na internecie już trochę krążę, mam grupe na Facebook'u związaną z inną grą gdzie jest prawie 3000 osób i tam często również rozwiązuje konflikty, założyłem ją z myślą publikowania screenshot'ów przez innych członków ale również głównie pomagania osobom które nie rozumieją jeszcze wszystkiego w tej grze bądź chcą spróbować czegoś nowego. Ja sam tworzę mapy do tej gry i wydałem już parę swoich "dzieł" haha. Prowadziłem kiedyś live'y na serwisie YouTube ale przestało się to opłacać bo przy 800 subach ogląda mnie 5 osób 😕 Ale to już wina serwisu 😄. Nie mam problemów z działaniem w internecie, często próbuję nowych rzeczy i nie stanowi to dla mnie żadnego problemu. Tak samo jak i w pracy poznałem nowe rzeczy (wystawianie faktur, WZ, WZ zbiorczych, ogarnięcie nowego programu do zarządzania stacją paliw itd itd.. Ogarnąłem to wszystko w niecały tydzień a później już tylko jakieś douczanie 🙂  

11. Co zmotywowało Cię do starania się o rangę w Administracji?: Parę osób mi powiedziało żebym złożył podanie, ale też zauważyłem że często jak ja gram (bynajmniej obecnie w czasach koronawirusa) to nikogo nie ma żeby zapanował nad chatem a ja bardzo lubię porządek i będę starał się go dopilnować.

12. W jakim stopniu oceniasz swoją znajomość ortografii i interpunkcji?: Myślę że możecie to sami ocenić. 😄 Ortografia raczej na 5+ a interpunkcja  może na 4- bo nie zawsze wiem gdzie zakończyć zdanie a gdzie postawić przecinek. 😄 

13. Czy znasz Regulamin, a także Taryfikator Kar, który znajduje się na Forum? [Tak/Nie]: Tak, zapoznałem się z nim po pierwszym upomnieniu. 😄 

14. Czy potrafisz posługiwać się narzędziami Administratora na TeamSpeak3? [Tak/Niezupełnie]: Raczej funkcje podstawowe, reszty się nauczę. Nie stanowi to dla mnie problemu.

15. Czy jesteś w stanie bezstronnie i obiektywnie rozwiązywać spory? [Tak/Nie]: Tak.

16. Czy posiadasz aktualnie rangę administracyjną na innym serwerze Minecraft/TeamSpeak3/Forum? [Tak/Nie]: Nie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Edytowane przez Gangsta_
  • Superka 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na neutral.

+ mało upomnień.

+ grałeś kilka lat na serwerze.

+ wiek.

- brak wystarczającej ilości postów na forum.

- fajnie by  było gdybyś miał trochę więcej przegranych godzin.

Podsumowując jestem na  neutral z przewagą na TAK.

Powodzenia ❤️ 

• Przytulas 1

9ZaktkqTURBXy9mNDM1YWI4YzBkOGExODc3NWU1YzMzODgwNjAyYzNmYy5qcGVnkpUDAA3NAVjMwpMFzQGkzQEs.jpeg.fe526d11923fbc55b2a0a34076b6eb5c.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ło Panie ale rozpisane, na tak powody up

• Thinking 1

Time to Build Mordko

Budowle, mapy, spawny pisz Holidays_#8409

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

z teego co widzę miałeś, aż 3 upomnienia

czemu aż? Bo najlepiej jakby kandydat miał 0, wtedy wiedzielibyśmy że jest w stanie zachować nerwy dla siebie i nie wypisuje wulgaryzmów na chatcie, czy nie pisze capsem, bo xyz123 okradł go na 80$

na nie

psttt nie spełniasz podstawowych wymagań [posty na forum oraz ranga na TSie] XD

obraz.png.ccac48962b1bed083497f5848d597a7d.png

Edytowane przez michociaak
pssst
  • Haha 1
  • Wrr 1

obraz.png.3a7710f5667a440d2823a4503b8ea427.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na nie. 

Konto na forum jest Świeże i założome pod podanie. Trochę za dużo o sobie się rozpisaleś. Napisałeś, że będziesz wbijać na tsa jak dostaniesz rangę, co wg. mnie jest żałosne bo chcesz tylko rangę. Interpunkcja do poprawy. Nie widziałam Cię na chacie. Brak klazuli. Wg. Mnie to podanie nie jest napisane za specjalnie ładnie w jednym jest pogrubione, a w drugim nie, boli w oczy xD

• Superka 2

10 11 12 13 14 15 

Czesc to ja xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja za to bym nie słuchał gracza Jan, bo nwm od kiedy plusem jest mała ilość upomnień, najlepiej mieć ich 0, ale jak to było już nie raz wałkowane, człowiek najlepiej się uczy na własnych błędach, więc raczej nie powinno ci się to już zdarzyć. Godziny godzinami, można powiedzieć, że jest ich mało, ale powodzenia w technikum nabić ich więcej. Sam kandydat napisał, że wiek nie ma większego znaczenia, zależy to już od samej osoby, bo nie raz są osoby które są pełnoletnie, a zachowują się jakby dopiero z 6 klasy wyszli. Co do zawartości tu akurat masz rację, nie jest problemem nabicie tych 15 na zabawach. Noi czas na serwerze, to +1. Dobra teraz odnośnie samego podania, a nie odpowiedzi jana. Na TS3 jeżeli jesteś na kompie to nie jest problemem mieć go odpalonego w tle, więc nie rozumiem dlaczego na TS3 możesz spędzić 50% mniej czasu niż na serwerze. W podaniu widać, że posiadasz dobre doświadczenie i szybko się uczysz co jest plusem. Sam nie widziałem, może wtedy spałem, zapomniałem, ale dobrze sprawujesz się na randze FakeModChat co również jest plusikiem. Jest klauzula to zmieniam na tak. Życzę powodzenia!

Edytowane przez CaSpiderVeH
  • Thinking 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kumplu, w trybie natychmiastowym dodaj klauzulę.

Widzę że jesteś aktywny na serwerze, to spory plus.

No te upomnienia to tak średnio się prezentują. Z tego co widzę na chacie myślę że jesteś miłym człowiekiem, wydaje mi się że można dać Ci szansę. Na tak z minusikiem. 

Powodzenia! 

• Thinking 1

982449511_sygnaturkav2git.png.3854dc45c13b8af44c2133dd216050be.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

na tak jesli będzie klauzula

jeśli nie możesz edytować podania, napisz do Administracji Forum z prośbą o dodanie klauzuli

• Thinking 1

DP3Woc2.png

20/07/2017 - 21/12/2019 [*]
17.09/2020 [*]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na tak

- Pomocny dla administracji (wiele razy odbierałem dowody od ów gracza na ts3 jak ktoś łamał regulamin)

- Jest aktywny i pomocny dla graczy widuje często jak pomaga i udziela się na czacie

- Po przeczytaniu podania można wywnioskować że posiada jakieś doświadczenie co jest na +

• Thinking 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie sprawiasz większych problemów, jesteś obeznany w wielu sprawach + jesteś aktywny. Na tak

• Thinking 1

6Zj.gif.7b6fb61fc3b428f9db30e8e7d71dffce.gif

6666.png.f6cbdf41582ccfe7e1c40f708f4cac44.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko ładnie opisał @Quavosh

Oczywiście, na tak

• Superka 1
  • Thinking 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Także jestem na TAK

Wszystkie powody wyżej, a z mojej strony życzę Ci powodzenia!

Pozdrawiam Winiarka 💚

• Thinking 1

♥♥♥

437487823_.png.fa829e286a5c44b8d37752d26ae4229e.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja również jestem na tak.

Wszystkie powody wypisane zostały już wyżej 😁

Powodzenia!! 😊

• Thinking 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hejka Boar94!

Jest kilka rzeczy, do których można się przyczepić - tak jak napisał @michociaak - nie spełniasz podstawowych wymagań.

Rejestracja na Forum trochę ponad tydzień temu, a zawartość wbita na Zabawach

Jednak zauważyłam, że jesteś bardzo aktywny na serwerze oraz jesteś bardzo miłą i kulturalną osóbką.

Jestem na neutral (z lekką przewagą na TAK).

Życzę powodzenia! ~d0mka_

• Superka 1

2020-10-23_05_51_51.png.d56fc8d44015b317e09de56d9b2d0412.png

( •̀ ω •́ )✧

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja również jestem na tak.

Wszystkie powody wypisane zostały już wyżej 🙂

• Thinking 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dla mnie okej, jestem na tak, moim zdaniem bez sensu jest oceniać kogoś po upomnieniach bądź po świeżym koncie na forum 😄 moim zdaniem jeśli boar ma chęć do gry, poświęca dużo czasu, to powinien miec szansę mimo paru wad.. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiście, że na tak!

Wszystkie powody są wymienione wyżej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W porządku podanie. Również na tak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na TAK

+ Podanie

+ Aktywność

+ Nie sprawiasz problemów 

Pierwsza zasada życiowa: Nigdy się nie poddawaj 

Druga zasada życiowa: Zawsze pamiętaj o pierwszej

fox tv help GIF by 9-1-1 on FOXChicago Fire GIF by Wolf Entertainment

SModerator /Admin Forum

'' Nie kłóć się z debilem bo najpierw zniży Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem ''

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie widziałem cię ani razu na serverze, poukrywałeś mnóstwo statystyk na ssie, nie wiem czemu ale pewnie celowo. Byłeś karany banem, rzadko udzielasz się na forum. To są minusy tego podania. Plusem jest oczywiście to, że miałeś 8 zagrożeń w 3 klasie gimnazjum oraz to, że posiadasz rangę VIP na naszym serverze. Rozpisanie podania też dobre jest.  Minusem jest też to, ze grasz od niedawna na serverze, bo od 01.10.2020. Na podstawie twojego nicku pomyślałem, że jesteś rocznik 94, a czytając potem twoje podanie okazało się, że tak nie jest. Więc czuję się oszukany w pewnym stopniu. Dodatkowo masz całkiem wysoki rekord przepisania kodu, a te twoje staty na pvp są takie meeeh. A i jeszcze jedno, patrząc na twój skin myślałem, że jesteś jakimś zakonnikiem, bo masz krzyż na skinie. Jestem na neutral z przewagą na nie. Btw. ta ocena jest tak wysoka tylko dlatego, że zaimponowałeś mi plusami, które napisałem powyżej. 

• Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jako iż nie ma opcji edytowania poprzedniego postu, piszę tutaj. Gracz ten zachowuje się bardzo agresywnie na chacie i tu są dowody, to wszystko miało miejsce wczoraj  : 

[19:19:16] [main/INFO]: [CHAT] [Boar94 -> ja] To co napisałeś nie ma totalnie sensu. Jakbyś po pijaku to pisał

[19:20:07] [main/INFO]: [CHAT] [Boar94 -> ja] Słuchaj jak Ty możesz oceniać to jaki jestem w pvp? To żeby zostać modchatem muszę się klepać? Wytrzeźwiej chłopaku

[19:20:22] [main/INFO]: [CHAT] [Boar94 -> ja] Albo mojego skina oceniasz, pamiętasz jak używałeś swojego mózgu? ja też nie

[19:23:21] [main/INFO]: [CHAT] [Boar94 -> ja] To napisz coś sensownego albo chodź na ts

[19:23:27] [main/INFO]: [CHAT] [Boar94 -> ja] To Ci wyjaśnię jakie masz przykre życie

[19:23:57] [main/INFO]: [CHAT] [ja -> Boar94] no z takim podejsciem to sie na bank nie dostaniesz

[19:24:12] [main/INFO]: [CHAT] [Boar94 -> ja] Ale czy ja sie musze dostać?

[19:24:19] [main/INFO]: [CHAT] [Boar94 -> ja] Napisałem to by spróbować swoich sił i tyle

[19:24:26] [main/INFO]: [CHAT] [ja -> Boar94] no skoro pisales podanie to z zamieram dostania sie chyba?

[19:24:39] [main/INFO]: [CHAT] [Boar94 -> ja] No tak ale nie musze się dostać, rozumiesz? Czy za ciężkie to dla Ciebie

[19:24:50] [main/INFO]: [CHAT] [ja -> Boar94] to po co pisales podanie lol bez sensu

[19:25:06] [main/INFO]: [CHAT] [Boar94 -> ja] Bez sensu jest to co piszesz, ale ciężko ci to przegadać

Logi te wrzucam dla komisjii. Dodam jeszcze, że w momencie tej sytuacji na serverze było 3 administratorów. 

[19:25:21] [main/INFO]: [CHAT] Na serwerze jest 355 graczy z maksimum 400 online.
[19:25:21] [main/INFO]: [CHAT] Administracja: Kazociak_
[19:25:21] [main/INFO]: [CHAT] Moderatorzy: D4rkness_, ekodiesel

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na Nie 

Pięknie rozpisał to @eryter22

mimo aktywności na chacie nie zbyt miły oraz dokuczliwy słabszym graczom którzy rozpoczynają dopiero rozgrywkę na tym wspaniałym serwerze.

Powodzonka 🙂 

• Superka 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ajaj, chciałem się tak ładnie rozpisać na wszystkie tematy ale koleżanki i koledzy wyczerpali kompletnie temat 😕. Jestem na TAK powody wyżej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...