Skocz do zawartości

Zniknięcie pieniędzy z konta


Anpanner

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Anpanner
Miejsce występowania bugu: Działka/serwer?
Opis problemu: Hej, napotkałem się z dziwnym zdarzeniem, sprzedałem na działce u Nolifequ itemki o kwocie około 66k, w związku z tym na koncie po wpisaniu komendy /money miałem według logów 79,175$, (po sprzedaniu przedmiotów nie kupowałem nic o wartości większej niż 70k i raz brałem udział w lotto) następnie za $ zatrudniłem Kospitakos29, do pomocy w wykopaniu kamienia z działki po okresie około 20-30min gdy chciałem przelać Kospitakos29 należne pieniądze zorientowałem się, że na koncie mam według logów 7,291$ na koncie. Napisałem więc na /pomoc co mogło być tego powodem, lecz nikt nie znał potencjalnego powodu, zapytałem się czy powodem mogła być próba powiększenia działki gdyż kilkanaście minut wcześniej próbowałem powiększyć działkę, lecz ze względu że na serwerze było ponad 200 osób powiększenie nie udało się. Nie potrafie jakośszczegółowo czytać logów więc nie wiem czy to był tego powód, ale powiedziano mi żebym napisał o tym na forum.
 

Ps.Nie mogę dodać tutaj żadnych załączników logi z tego dnia moge wysłać na steam/discord/fb

Edytowane przez Anpanner
Zły tytuł
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Wydaje mi się, że można to zweryfikować - wystarczy podać datę wydarzenia oraz jakiś określony czas, kiedy mogło dojść do zmiany stanu konta. 

DP3Woc2.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zgłoszenie zostało odrzucone!

 

 

fox tv help GIF by 9-1-1 on FOXChicago Fire GIF by Wolf Entertainment

 

Były SModerator /Admin Forum 07.11.2020 [*]

'' Nie kłóć się z debilem bo najpierw zniży Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem ''

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...