Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

_Juzomi

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: _Juzomi

Nick administratora, który banował: zientekk

Długość bana: Perm 

Kiedy to się stało: 5.10.2020

Opis sytuacji

W dniu 5 października prowadziłam na chatcie globalnym rozmowę z Graczem Ankelaa, w pewnym momencie napisałam jej „zabij się <3”. Anielka w formie żartu zgłosiła mnie i dostałam permanentnego bana. W związku z tym, ze Anielka nie odebrała tego w sposób dosadny chciałabym prosić o skrócenie mojego bana, ponieważ ta wiadomość nie miała być groźbą dotycząca życia realnego jak to zostało opisane w powodzie bana.

  • Superka 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

W formie żartu Administracja może też odrzucić to odwołanie, a pod koniec edycji ponownie je rozpatrzeć i zaakceptować bo stwierdzą, że dla żartu je odrzucili.

Takich rzeczy się nie pisze, ani dla żartu się nie zgłasza - jest to utrudnianie pracy Administracji. A potem się dziwicie, że Adm Was nie lubi ;x

Skrócenie do 2 tygodni jak już, ale nie powinno się tego w ogóle skracać.

  • Superka 1

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Administracja zdecydowała, że w obecnych okolicznościach blokada jest jak najbardziej wydana prawidłowo.

 

Administracji nie interesuje czy Gracza zgłasza innego dla żartów czy nie.

Edytowane przez Zadumany
  • Superka 1
  • Wrr 2

Date Night Love GIF by SportsManias

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...