Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

FilipeqToKozak


FilipeqToKozak
Wiadomość dodana przez Giecio

Otrzymałeś 5% za niezastosowanie tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: FilipeqToKozak

Nick Administratora, który banował: D4rkness Długość bana: 1 tydzień 3 dni

Kiedy to się stało? : 13.10.2020 ok. 18:00

Opis sytuacji: Witam dostałem bana za "posiadanie i używanie" niedozwolonej modyfikacji Macro podczas stania na jednej z działek, sytuacja jak dla mnie śmieszna, ponieważ nagle zostałem przeteleportowany do sprawdzarki i zostałem zaproszony na TSa, podczas sprawdzania nie udowodniono mi posiadania na komputerze nielegalnej modyfikacji, a administor D4rkness sprawdził mi uwaga HISTORIĘ POBIERANIA PRZEGLĄDARKI, co jak dla mnie nie powinno mieć miejsca bo nie wyraziłem na to zgody i są to dane osobowe chronione przez firmę Microsoft, a nie Realcraft.pl mniejsza z tym, jedyna wzmianka o macro w mojej historii pobierania przeglądarki była 2 miesiące temu, gdy grałem na innym serwerze gildiowym i nie grałem jeszcze na RC, tak więc proszę o odblokowanie mojego konta i ukaranie KAŻDEGO administratora który podczas sprawdzania przegląda dane osobowe gracza bez jego zgody :), jeśli jednak ban jest słuszny proszę w komentarzu D4rkness_'a o przedstawienie dowodów posiadania nielegalnych modyfikacji na moim komputerze w postaci screenów lub filmiku, bo screen z waszego AntyCheata mnie nie usytysfakcjonuje, bo po co byłoby sprawdzanie ?  W roli administratora lub podmiotu przetwarzającego dane osobowe zawsze występuje firma, a nie jej pracownik. Pracownik, który zajmuje się przetwarzaniem danych osobowych w firmie, powinien być upoważniony do czynności w tym zakresie na podstawie UMOWY PISEMNEJ, a z tego co wiem D4rkness_ nie posiada takie umowy, jeśli tak proszę o przedstawienie takiej umowy. Art. 49 ustawy o ochronie danych osobowych 1. Kto przetwarza w zbiorze dane osobowe, choć ich przetwarzanie nie jest dopuszczalne, albo do których przetwarzania nie jest uprawniony, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. :I

Screen bana: https://imgur.com/a/BCzmDdD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 ukaranie KAŻDEGO administratora który podczas sprawdzania przegląda dane osobowe gracza bez jego zgody :),

 

Udostępniając administratorowi dostęp do Twojego komputera jednocześnie zezwalasz mu na przeglądanie swoich danych osobowych.

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za ZAAKCEPTOWANIEM odwołania. Jeżeli jest to prawdą, to co mówisz, to sprawdzanie czyjejś historii pobierania jeszcze sprzed 2 miesięcy (wtedy była jeszcze wcześniejsza edycja) jest według po prostu jakimś absurdem

Pozdrawiam z fartem

  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za ZAAKCEPTOWANIEM odwołania. Podpinam się pod KluskaSlaska. Sprawdzanie historii pobierania przeglądarki nie ma nic wspólnego z plikami minecrafta jeszcze z przed 2 miesięcy XD
 

30 minut temu, xKitka napisał:

 ukaranie KAŻDEGO administratora który podczas sprawdzania przegląda dane osobowe gracza bez jego zgody :),

 

Udostępniając administratorowi dostęp do Twojego komputera jednocześnie zezwalasz mu na przeglądanie swoich danych osobowych.

 Co do tego co xKitka napisała podpinam ciekawego screena z logów, postarajcie się trzymać jednej wersji zdarzeń 😄

pog.JPG

Edytowane przez frozington
  • Superka 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi aktami prawnymi, prawami itp itd jak Laufer się odpalasz. Jak zgadzasz się na sprawdzenie, robisz to dobrowolnie.

 

Jest taki punkt w Regulaminie Serwerowym:

Cytat

13.6 Administrator wybiera metodę sprawdzania i może poprosić o korzystanie z pulpitu Użytkownika. Gracz może nie wyrazić zgody na tę formę sprawdzania i to Administrator decyduje o dalszym postępowaniu.

Z tego co powiedziałeś wynika, że dałeś taką zgodę, a więc też dałeś zgodę na przeglądanie plików na swoim komputerze. Wątpię też, żeby ktokolwiek z Administracji celowo szukał czyichkolwiek danych osobowych, co jeszcze chciał ich używać. 

 

56 minut temu, FilipeqToKozak napisał:

HISTORIĘ POBIERANIA PRZEGLĄDARKI, co jak dla mnie nie powinno mieć miejsca bo nie wyraziłem na to zgody i są to dane osobowe chronione

Od kiedy obrazki, muzyka, czy jakiekolwiek dokumenty tekstowe niezwiązane z tobą są twoimi prywatnymi danymi osobowymi? Jeśli D4rkness_ znalazł w historii pobierania niedozwolone modyfikacje i znalazł je na komputerze, to miał podstawę do banowania.

 

58 minut temu, FilipeqToKozak napisał:

proszę w komentarzu D4rkness_'a o przedstawienie dowodów posiadania nielegalnych modyfikacji na moim komputerze w postaci screenów lub filmiku

Administracja nie ma obowiązku podawać takich dowodów.

 

TL;DR: Kara nadana słusznie, gracz jest zły z powodu nieznajomości regulaminu i chce postawić banującego w złym świetle.

 

Do odrzucenia.

sygnowanatura.png

Long may he reign.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...