Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

themikishou


themikishou

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: themikishou
Nick Administratora, który banował: Quavosh
Długość bana: 12 godzin
Kiedy to się stało? : dzisiaj ok. 22
Opis sytuacji: Na czacie któryś gracz napisał, że "Quavosh od zawsze trzymał poziom", po czym ja napisałem "on trzymał poziomicę chyba a nie poziom" i z tego powodu dostałem bana na 12h za zniewagę administracji. Na teamspeaku Gangsta_ zalecił mi napisanie odwołania na forum, więc tak właśnie teraz robię. Mimo tłumaczeń, że w tym zdaniu nie ma negatywnego wydźwięku oraz opisywana jest w nim zwykła czynność, nadal słyszałem, że to bardzo go uraziło.
Screen bana: https://imgur.com/a/sYo0Lpc

 

 

realcraft forum.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mnie te słowa uraziły bo te słowa jednak miały te "drugie dno" użytkownik themikishou jest bardzo prowokujący i lubi szukać problemów, jestem za odrzuceniem może ten ban nauczy Cię trochę pokory wobec graczy 

  • Superka 2

qRoFuaR.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za zaakceptowaniem. Myślę, że Wusz zrobiłby coś podobnego, gdyby nie miał modchata XD. Ogólnie imo nie było to wystarczająco, aby dać bana na 12h, jak już to może za prowokacje na 30 min czy coś. 

  • Like 1
  • Haha 1

HejKKa Wszystkim ❤️❤️

8C3C5B3C-A01E-497B-BA4E-C23A379E39AE.gif.3b7879bec9660a7c5db86a4ea46cdaea.gif

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisuje się pod @Quavosh oraz @PUBG. Gracz chciał być kozakiem ale mu to trochę nie wyszło. Lepiej nieraz milczeć niż pisać. Na miejscu @Quavoshteż dał bym bana tylko pewnie nie na 12 a 24h, ponieważ mimo że w tym co napisał nie ma nic specjalnego to te słowa maja drugie dno które jest obraźliwe.

Na chwilę obecną do odrzucenia. 

 

12 godzin to nie jest dużo przeczekaj karę i wracaj do gry. Pozdrawiam. 

2021-11-03_19_58_38.png.3da78e422a7512b84defa75e572c77e6~2.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak ktoś już wyżej napisał - czasami warto po prostu siedzieć cicho. Moim zdaniem Twój komentarz był całkowicie niepotrzebny w tej sytuacji. Niby nic bardzo złego nie napisałeś, ale jednak napisałeś to w celu prowokacji. Zdążyłam Cię troszkę poznać i po prostu jesteś typem człowieka aroganckiego,  który lubi się wywyższać i rozpoczynać zbędne dyskusje.

 

Ban za niedługo się kończy, jednak na przyszłość życzę Ci więcej pokory, bo z takim podejściem długo na serwerze nie zagościsz. 

Jestem za odrzuceniem.

 

~d0mka_

  • Superka 1

2020-10-23_05_51_51.png.d56fc8d44015b317e09de56d9b2d0412.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...