Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

KKDB
Wiadomość dodana przez Giecio

Otrzymałeś 5% za niezastosowanie tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi


Wzór:

Nick zbanowanego: ...KKDB
Nick Administratora, który banował: .... oldmancats
Długość bana: ...Perm
Kiedy to się stało? : ...2020-10-11
Opis sytuacji: ...Miałem skopiowanego /home ale bylem na innym serwerze i skopiowałem ip tego serwera , zapomniałem o tym i przez przypadek wkleiłem to na czat jak chciałem iść /home.
Screen bana: ...QeNVxXZ[1] https://imgur.com/a/QeNVxXZ

Edytowane przez KKDB
  • Superka 1
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,jestem z UB dla użytkownika.

Jak dla mnie nie był to celowy spam oraz reklama serwera. Sam korzystam z różnych marcosów do innych gier (między innymi z tego na homa też) i nie raz przez to zdarzyło mi się wkleić na czat jakaś informację przez to macro. Z tego co wiem użytkownik ma zakupionego "vipa" co daje następny powód do ub, bo chyba nie byłoby podstawy reklamować inny serwer zakupując rangę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja też się przywitam :D. Nie ma żadnego znaczenia czy ktoś reklamę dał przypadkowo czy nie, reklama innego serwera (najczęściej) jest karana permamentnie. Oczywiście to, że akurat on kupił vipa też nie ma znaczenia i nie powoduje to, że nagle taka osoba powinna dostać UB. Następnym razem zalecam patrzeć co się piszę, bo przez to potem dzieją się rzeczy jak te. Podobnie jak ten sławny TheRevQ, na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z @TheRevQ i innymi. 

To że VIP to nie znaczy że może sobie wszystko robić bezkarnie. Reklamy tej nie widziałem także nie określe czy celowa czy nie o tym powinna się wypowiedzieć osoba nadająca bana. Aczkolwiek bez powodu bana za celowa reklama nie dała. 

Na chwilę obecna jestem za odrzuceniem. 

2021-11-03_19_58_38.png.3da78e422a7512b84defa75e572c77e6~2.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzielam zdanie TheRevQ - Administracja widzi dokładnie, co piszesz na czacie, nawet jak inni gracze widzą to jako <REKLAMA>. Skoro dostałeś perma za reklamę celową, to jednak musiałeś celowo tam graczy zapraszać (pewnie jakiegoś słabiaka na 10 osób z aternosa XD).

 

Do odrzucenia.

 

PS:

9 godzin temu, xTwiister napisał:

Sam korzystam z różnych marcosów do innych gier (między innymi z tego na homa też) i nie raz przez to zdarzyło mi się wkleić na czat jakaś informację przez to macro.

Ty lepiej uważaj co mówisz, bo właśnie się przyznałeś do używania cheatów na serwerze.

  • Superka 4

sygnowanatura.png

Long may he reign.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisał TheRevQ, robiac reklamę serwera muszę zachęcić ludzi na ten serwer, czego nie zrobilem przez przypadek wkleiłem IP innego serwera na czat czy to można uznać za reklamę? Nie wydaje mi się. 

Tym bardziej sama definicja słowa celowa znaczy że "zrobiony w określonym celu". Czy mialem jakiś cel na myśli? Nie zrobilem to przez przypadek!

 

W takim razie za co dostałem bana? Za "celowa reklamę"? Czy to byla reklama? Same definicje wskazują na nie. Więc kto popełnił błąd?

Chyba nie każdy wie jak wykładało to co napisałem na czacie(wkleiłem przez przypadek miałem skopiowane) czyli "IP serwera" i tylko tyle, nie promowałem żadnego serwera ani nic to było samo IP nic więcej, (więc nie reklama). 

1.działanie mające na celu zachęcenie potencjalnych klientów do zakupu konkretnych towarów lub do skorzystania z określonych usług

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, KKDB napisał:

 

 

 

Tylko dlaczego miałbym dostać bana na 7dni jak nic takiego nie zrobilem ban jaki miałbym dostać jest za "reklamę" a ja takowej nie zrobilem. Natomiast powinienem dostać upomnienie za przypadkowa reklamę jak wskazuję na to taryfikator minecraft na takowym serwerze. @oldmancats

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...