Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

GalaxyDogex


GalaxyDogex
Wiadomość dodana przez Giecio

Otrzymałeś 5% za niezastosowanie tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: GalaxyDogex

Nick Administratora, który banował: oldmancats
Długość bana: 7 dni
Kiedy to się stało? : 10.10.2020, 22:43
Opis sytuacji: Creespu07, xFIKSONx zmusili mnie do "pomagania im" robic plapke na pvp.
Screen bana: 2020-10-10_22_53_01.thumb.png.fc25406bc4a04c5852e4c95b399c12c4.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, bardzo mnie ciekawi w jaki sposób cię zmusili do robienia pułapek, bo nawet jeśli tak było, to pułapka to pułapka i nic to zmienia. Poza tym, tylko napisałeś, że cię "zmusili". Równie dobrze ja mógłbym napisać skargę (np. na kogoś z administracji) i napisać w niej, że dostałem od niej/niego 64 koxy, 6/3/3 itd. noi wtedy ta skarga ma być zaakceptowana? Bez żadnych dowodów? Oczywiście do odrzucenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś ciężko uwierzyć, że zostałeś do tego zmuszony. Jak niby zostałeś zmuszony przez tych graczy? Masz na to jakieś dowody, że mówili ci coś, żeby ciebie zmusić, czy po prostu chcesz całą winę zrzucić na nich? Poza tym, czynnie brałeś udział w tworzeniu tej pułapki, więc niezależnie, czy byłeś zmuszany, czy nie, jesteś temu współwinny.

 

Do odrzucenia.

sygnowanatura.png

Long may he reign.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dowody miałbym gdyby nie fakt że mnie wyrzucili z grupy discord na której graliśmy, ale może coś znajdę. mogę podesłać jak do mnie pisali, że mają już jakieś ity zdobyte itp

 

Edytowane przez GalaxyDogex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...