Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Crespuu07


_byczek_
Wiadomość dodana przez Gangsta_

Otrzymałeś 5% za niezastosowanie tematu wątku.

Wyróżnione odpowiedzi

Temat wątku: Skarga Pułapka Crespuu07

 

Twój nick: _byczek_
Nick osoby oskarżonej: Crespuu07

Miejsce wydarzenia: pułapka gdzieś na serwerze po zaproszeniu wysłanym przez Crespuu07
Data i godzina wydarzenia: 2020-10-10 około 17.50
Opis sytuacji: Zapytałem na czacie gry czy ktoś ma mój łuk lub miecz a odkupie ity i dodatkowo przygotuje darmową potkę. Crespuu07 napisał że on ma i zaprasza /tpa. Wpisałem więc /tpa do niego po czym przeteleportowało mnie prosto do jego pułapki (nie wiem gdzie to było) - jak na zrzutkach. Zabił mnie od razu , miałem sporo rzeczy na wyposażeniu, set nie ubrany 10 koxów, itp...  Zaraz po tym różdżką teleportacji przeniosłem się tam jeszcze raz z kolejnym setem i koxem  i porobiłem fotki, zabił mnie drugi raz , zabrał w sumie dwa sety, koxy i miecze, potki , za pierwszym razem nie miałem nawet setów ubranych bo się nie spodziewałem ataku po komendzie /tpa...

Dowody: zaskoczył mnie więc porobiłem zrzutki z pułapki - to jedyne dowody. Nie wiem jakie dowody mam zebrać w sekundzie kiedy ktoś mnie tłucze i ginę...  Proszę o ukaranie usera i w miarę możliwości o oddanie mi moich rzeczy (zabraniu mu). Jest mi przykro że można teleportować się gdzieś gdzie ktoś może nas zabić - myślałem że to jest przyblokowane. Tym bardziej mi przykro że straciłem prawdziwe pieniądze poświęcając je na enchant i produkcje  itemów które Crespuu07 mi bezczelnie ukradł... nie wiem czy tam też nie było GalaxyDogex - jest na fotkach...

Dodatkowo nie było Admina w tym czasie więc nikt z adminów nie reagował na moje prośby gdy pisałem  /pomoc

 

GalaxyDogex teżsięprzyczynił - widze na zrzutce że to wtedy on za pierwszym razem zabiłmnie w tej pułapce - więc działali razem - widać moje ity w środku dołka pułapki 😞

2020-10-10_17.52.24.png

2020-10-10_17.52.27.jpg

2020-10-10_17.52.27_2.jpg

2020-10-10_17.51.55.jpg

Edytowane przez _byczek_
znalazłem jeszcze nową fotkę z tej pułapki
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...