Skocz do zawartości

[Minecraft] Nowa Praca

Rekomendowane odpowiedzi

- Twój nick (z serwera): PUBG
- Propozycja dotyczy (tytuł): Nowa Praca - Sprzedawca
- Opis propozycji: Okej to myślałem długo nad tym, i w końcu postanowiłem to napisać. A więc pomyślałem o propozycji stworzenia nowej Pracy - Sprzedawca. Za co by zarabiał? Sprzedawca może zarabiać np. poprzez sprzedawanie itemow w /sklep, sprzedawania na własnym targu, lub na własnej działce w swoim sklepiku. Oczywiście wynagrodzenie w postaci expa musiało być też opłacalne, więc nie może być zbyt małe.  Co za to otrzyma? Poza hajsem i expem myślałem nad dwiema opcjami, lecz pewnie zostanie wprowadzona tylko jedna. Z każdym wyższym lvl pracy Sprzedawca, gracz może:

1. Mieć /targ tańszy (zależy od lvl pracy) 

2. Tańsze itemy pod /sklep o np. 5%

Myślę że propozycja się przyda, ale czekam również na wasze opinie, porady, czy propozycje co zmienić/dodać.
- Dodatkowe SS'y:  Nie ma

PUBG

Time to Build Mordko

Budowle, mapy, spawny pisz Holidays_#8409

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na tak i na nie dalo by sie łatwo 

Zarazbiac np zalatwiasz 2 osoby  

robisz sklep i kupuja np 1 cobble za 1  kasy i szybko farmisz prace i na tak  bo sam kiedys myslalem o takiej pracy ale  jestem bardziej na tak 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobry pomysł. Bardziej jestem za tańszym targiem lub po osiągnięciu jakiegoś poziomu dopiero takowy targ można założyć, bo w sklepie mało kto co kupuje i nawet -20% niewiele by zmieniło. Szczególnie że np: z automatycznych farm nie ma ani doświadczenia oraz zbieranie plonów nie zalicza się do pracy rolnika.

ezgif.com-add-text.gif.e09e87a9f40a39de06ec517796029a6c.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawa propozycja, trzeba coś pomyśleć nad zbieraniem lvl za sprzedaż. 

Jak narazie jestem na tak. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem takie coś jest niepotrzebne, bo jak ktoś coś sprzedaje to i tak zarabia na tym i nie potrzebuje dostawać jeszcze dodatkowej kasy z pracy za to. Jestem na nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na tak, ponieważ cały zamysł tej pracy wygląda fajnie. Grając na serwerze, ubolewam nad brakiem dodatkowego wynagrodzeniem za prowadzenie targu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wydaje mi się, że praca sprzedawcy nie jest potrzebna. Jeśli się sprzedaje i tak się zarabia spore sumy

Według mnie do odrzucenia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Osobiście uważam, że propozycja ciekawa ponieważ jest dużo osób na serwerze, które prowadzą swoje sklepy na działkach i wówczas takie rozwiązanie byłoby dla nich ciekawą opcją. Uważam, że twój pomysł wymaga zapewne jeszcze lekkiego dopracowania lecz mi osobiście się bardzo podobna. W szczególności opcja z tańszymi targami w zależności od poziomów - co byłoby moim zdaniem mega fajne. Jestem za.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi