Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

BuZyN, Wujasss


Profesor Nerdzik

Wyróżnione odpowiedzi

Twój nick: Nerdziaszek
Nick osoby oskarżonej: W tym przypadku będą to 2 nicki. BuZyN oraz Wujasss.
Miejsce wydarzenia: Serwer Minecraft
Data i godzina wydarzenia: Od 1:16 do godziny 1:36
Opis sytuacji: Wchodzę sobie na serwer aby zrobić zadania dzienne oraz odebrać przywileje z kitów za SVIP'a. Gdy już znalazłem się na serwerze, gracz o nicku Wujasss wulgarnie odezwał się do jednego z graczy. Spytałem się go czy nie można było grzeczniej i dostałem w odpowiedzi nie. Dalsza rozmowa wyglądała tak samo, ja pisałem a on pokazywał jaką ma kulturę. Po czym kolejny Pan BuZyN się dołączył, ponieważ przeszkadzało mu najwidoczniej, że takie osoby jak ja nie lubią jak niszczy się grę innym i postanowił pokazać jaki on nie jest przyjaźnie nastawiony do ludzi, którzy wolą iść z tym do administracji. Grzecznie napisałem im, Jeżeli się to nie podoba to mogą sobie wyjść z serwera, ponieważ nie fajnie jest patrzeć na czat na którym ludzi wyzywają innych i okazują brak kultury osobistej. 
Dowody: https://imgur.com/a/IwAfBcP
 
Edytowane przez Nerdy

Odkąd zostałem Profesorem, życie stało się piękniejsze.

❤️❤️❤️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...