Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

patrykgru97
Wiadomość dodana przez Gangsta_

Otrzymałeś 5% za niezastosowanie tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick : Blesk6

Nick Administratora, który banował: oldmancats
Długość bana: 13h
Kiedy to się stało? : w przeciągu 1 dnia
Opis sytuacji: Dostałem bana nie wiem dla czego, domyślam się, że chodzi o wystawienie przedmiotu w targu o nazwie: "klucz do nie magicznej skrzyni", co jest prawdą i klucz otwiera zwykłe skrzynki nie kosztował ponad 1000$, nie był to podrobiony klucz, jeżeli nie można wystawiać przedmiotów o zmienionej nazwie to przepraszam i proszę o unbana.

skreen.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi użytkowniku Nerdy jeżeli nie umiesz czytać to użytkownik Patrykgru97 wyjaśnił że wystawił klucz o nazwie "klucz do niemagicznej skrzyni" a nie że wystawił podrobiony klucz twoja odpowiedź jest bez sensu. Wyjaśnione jest że klucz o nazwie "klucz do niemagicznej skrzyni" otwiera niemagiczne skrzynie więc szczerze mówiąc nie widzę problemu. Jestem za zaakceptowaniem. 

2021-11-03_19_58_38.png.3da78e422a7512b84defa75e572c77e6~2.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, oldmancats napisał:

Po zmianie nazwy klucz traci swoje właściwości.

Widziałem ten przedmiot i widziałem ten targ i to był zwykły przez siebie zrobiony w craftingu przycisk tylko było napisane klucz do "niemagicznej" skrzyni więc nie rozumiem dlaczego dostał bana.

Jeżeli po zmianie nazwy traci właściwości to w nazwie było jasno i wyraźnie napisane że to klucz nie magiczny.

Tego bana ja rozumiem w ten sposób że jeżeli bym wziął zwykły nie enchantowany kilof i napisał w nazwie "kilof nie enchantowany" to za to też dostałbym bana.

Całkowicie nie rozumiem tego bana według mnie gościu powinien być odbanowany i powinien dostać przeprosiny i coś ekstra od serwa, bo człowiek wydaje pieniądze na SVipa i za takie coś dostaje bana. Takie coś bardzooo odstrasza gracza (przynajmniej mnie). SVipa mam jeszcze 2 tyg. i się zastanawiam czy nie poszukać innego serwera....

2021-11-03_19_58_38.png.3da78e422a7512b84defa75e572c77e6~2.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...