Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

dlifu28
Wiadomość dodana przez Gangsta_

Otrzymałeś 5% za niezastosowanie tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: dlifek28
Nick Administratora, który banował: zienteKK
Długość bana: 5 dni (aktualnie 4d 6h 10m)
Kiedy to się stało? : wczoraj, 26.09
Opis sytuacji: Zacząłem sobie przyrządzać kolejne pomieszczenie w podziemnej bazie i włączyłem sobie szybsze kopanie FastBreak tak zwany ponieważ chciałem je na szybko wykopać i iść spać, nie uważam tego za coś mega okropnie złego ponieważ żadnych większych korzyści z tego nie miałem ani nie utrudniło to gry innym graczom. Prosiłbym naprawdę o odbanowanie bo ostatni dzień weekendu i chciałbym sobie pograć bo na innych serwerach jest strasznie nudno.  Mogę obiecać że usunę wszystkie rzeczy związane z ułatwieniami (w tym przypadku FastBreak) w tej grzej tylko naprawdę zależałoby mi ja tym unbanie
Screen bana: nie mam 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używałeś niedozwolonych modyfikacji, żeby ułatwić sobie grę. Ban jak najbardziej słuszny. To, że nie znasz regulaminu, nie zwalnia Ciebie z jego przestrzegania. Odczekaj karę i wracaj do gry. Do odrzucenia.

Odkąd zostałem Profesorem, życie stało się piękniejsze.

❤️❤️❤️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...