Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Pakuś
Gość

Otrzymałeś 5% za niezastosowanie wzoru lub tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry chciałbym odwołać się do bana na serwerze którego dostałem dzisiaj, żartowałem sobie na chcacie z ludzi ponieważ prowadzę kanał na youtube, mam uchwycony moment na którym dyskutuje z ludźmi na ten temat oraz mam uchwycony moment jak dostaje bana. Wrzuce oczywiście to na youtube więc będzie to widoczne dla każdego, prosze o usunięcie blokady. już poznałem się z regulaminem dokładnie i to sie nie powtórzy. Bana dostałem od (Kazociak_) Nick zbanowanego: PaKo
Nick Administratora, który banował: Kazociak_
Długość bana: nie wiem, chyba na zawsze
Kiedy to się stało? : dzisiaj 
Opis sytuacji: byłem w szoku gdy dostałem bana za żarty 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę tu filmik, chciałem zebrać wystarczającą ilość osób tak przynajmniej 5 i potem napisać żeby pozdrowili yt i żeby przestali być łapczywi. Mój błąd bo nie zapoznałem się z regulaminem dokładnie ale już to zrobiłem. Dziękuje za wyrozumiałość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.09.2020 o 15:01, Nerdy napisał:

Czekam na odpowiedź @Kazociak ponieważ nie opisałeś dokładnie całej sytuacji. Jak na razie neutral

W filmiku zawarłeś to, że wymienisz się za vipa. Niestety w regulaminie jasno jest napisane, że handel za realne pieniądze karany jest banem permanentnym a nieznajomość regulaminu nie zwalnia Ciebie z odpowiedzialności. Moim zdaniem kara do odrzucenia

Odkąd zostałem Profesorem, życie stało się piękniejsze.

❤️❤️❤️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick : Blesk6

Nick Administratora, który banował: oldmancats
Długość bana: 13h
Kiedy to się stało? : w przeciągu 1 dnia
Opis sytuacji: Dostałem bana nie wiem dla czego, domyślam się, że chodzi o wystawienie przedmiotu w targu o nazwie: "klucz do nie magicznej skrzyni", co jest prawdą i klucz otwiera zwykłe skrzynki nie kosztował ponad 1000$, nie był to podrobiony klucz, jeżeli nie można wystawiać przedmiotów o zmienionej nazwie to przepraszam i proszę o unbana.

image.thumb.png.6a6977e80d52452b5e79ef2992b834a8.png

Musisz napisać odwołanie w nowym wątku, a nie pod istniejącym odwołaniem. Otrzymujesz 5% za offtopic //RevQ

Edytowane przez TheRevQ
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...