Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

TheBigBeast


ZackiTV
Wiadomość dodana przez Giecio

Otrzymałeś 30% za niezastosowanie wzoru i tematu wątku oraz używanie wulgaryzmów.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym się odwołać do blokady która dzisiaj dostałem na serwerze MC.

Powiem krótko, mam giga bekę z admina co mi pisze ze mam kurwa robić ss'y swoich 15 krów, 10 owiec, kilku papug i innych zwierzaków co mam na działce.

Jest to po prostu niepoważne, mam sobie zrobić folder na pulpicie ze screenami swoich zwierząt, bo te po czasie uciekają ?

Nie jestem jedyną osobą która się na to skarży.

A to że za skróty z innych gier niezwiązanych z mc, typu "JD" są upomnienia to już wgl xD

Skąd wiecie co może oznaczać skrót JD użyty w Mc?

Może komuś chodzi że Jest Dobrze, a będzie jeszcze lepiej ?

Podsumowując, część moderacji to zwykłe spoceńce, es.

 

 

 

  • Wrr 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zwierząt to nie rozumiem czemu Cię to dziwi ? Skąd moderator/admin ma wiedzieć ile tego miałeś ? skąd ma wiedzieć że go nie oszukujesz? Screena robisz raz na jakiś czas, a nie codziennie po kilka razy.  Osobiście przestałem to robić bo zanim to zgłoszę i zostanie  rozpatrzone oraz zwrócone mija tak dużo czasu że zdążę w tym czasie odbudować hodowlę. 

A jeżeli chodzi o ten debilny skrót to raczej dostaje się go po to aby nie wywoływać spamu. Napisze jedna osoba i leci lawina spamu. 

baner_realcraft.png.1bfa23dd56e9813174159e7ae8042c26.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwierzęta znikają jak nie ma cię na działce, żeby były mniejsze lagi, jednak czasami one znikają na zawsze albo jak przeniesiesz działkę. Jak powiedział oldToy, ss robi się raz na jakiś czas i jak chcesz je odzyskać to zgłaszasz to do administratora. Co do tego skrótu, każdy wie co on oznacza więc nie wmawiaj innym, że jego znaczenie jest inne. Przy okazji brak wzoru i odwołanie jest bez sensu więc do odrzucenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sposób Twojej wypowiedzi został w taki sposób przedstawiony, że należy Ci się kilkudniowa przerwa. A co do samego bana, cóż dostałeś to odczekaj. Jestem tego zdania, że kolegi odwołanie należy odrzucić ze względu na to, w jaki sposób on się odnosi.

Odkąd zostałem Profesorem, życie stało się piękniejsze.

❤️❤️❤️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, ZackiTV napisał:

Jest to po prostu niepoważne

Jedyne, co tu nie jest poważne, to ty.

 

Brak wzoru, brak tematu, używasz wulgaryzmów, no i do tego łamałeś regulamin, nawet tworzyłeś MK.

 

Do odrzucenia.

sygnowanatura.png

Long may he reign.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...