Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Nolifequ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
Admin

Nick zbanowanego: Nolifequ
Nick Administratora, który banował: zienteKK
Długość bana: 10 dni
Kiedy to się stało? : 2 minuty temu
Opis sytuacji: Zostałem niesłusznie zablokowany za posiadanie macro w  wyniku obserwacji (takie informacje podał iNeedDarkness na ts3, chwile po otrzymaniu blokady) przez zienteKK. Zostałem również niesłusznie oskarżony o usuwanie tego nielegalnego wspomagania, przed kontrolą. Chciałbym porozmawiać z kimś kompetentnym o zaistniałej sytuacji, najlepiej z osobą, która mnie zablokowała. Nie posiadam wyżej wymienionego makro, dlatego będę starał się o odblokowanie konta. Powiedziałem  to już iNeedDarkness na ts3, że mogę poddać się wszelkiej kontroli, mogę udostępnić ekran i iść na pvp, ponieważ nie korzystam z żadnego wspomagania. Byłem już nie raz oskarżany o wall hacka, przez osoby, które najzwyczajniej w świecie nie wiedzą o istnieniu na przykład słuchawek. Nie wiedzą, że ich słychać, widać jak się na przykład trawa rusza pod ich nogami i są wielce oburzeni jak umierają. Śmieszne jest to, że od razu po otrzymaniu blokady wszedłem na teamspeaka, nie zdążyłem nawet zobaczyć od kogo dostałem bana i byłem gotowy na to, żeby ktoś mnie sprawdził a iNeedDarkness jedyne co powiedział to, to że obserwował mnie przez 2 walki i, że posiadam marko. Taka sytuacja nie powinna mieć miejsca dlatego liczę na szybki kontakt w sprawie wyjaśnienia zaistniałej sytuacji. Pozdrawiam
Screen bana: https://prnt.sc/uh54r3

 

Edytowane przez TheRevQ
Zmieniam temat wątku na prośbę autora
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli iNeedDarkness Ciebie obserwował to moim zdaniem powinien przenieść Ciebie do sprawdzarki chyba że wyskoczyłeś im na antycheacie to już nie ma o czym gadać. Nie było mnie przy tej sytuacji, nie wiem co tam zaszło ale jeżeli administracja nadała bana słusznie i wyjaśni ktoś z nich tutaj sytuację to w pełni będę za tym, aby ban Ci pozostał. Aktualnie jestem za odrzuceniem

Odkąd zostałem Profesorem, życie stało się piękniejsze.

❤️❤️❤️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin
Teraz, Nerdy napisał:

Jeżeli iNeedDarkness Ciebie obserwował to moim zdaniem powinien przenieść Ciebie do sprawdzarki chyba że wyskoczyłeś im na antycheacie to już nie ma o czym gadać. Nie było mnie przy tej sytuacji, nie wiem co tam zaszło ale jeżeli administracja nadała bana słusznie i wyjaśni ktoś z nich tutaj sytuację to w pełni będę za tym, aby ban Ci pozostał. Aktualnie jestem za odrzuceniem

No widzisz, to samo mu powiedziałem, stwierdził że przed dwoma poprzednimi sytuacjami usunąłem ów makro i dopiero przystąpiłem do sprawdzenia. Teraz stałem u siebie na działce i nagle dostaje bana. Nie jest to poważne zachowanie, a chwile przed banem widziałem jak Domnix i JuniorFusio siedzieli z nim na ts3 z czego JuniorFusio mnie właśnie oskarżał. Przy poprzednim sprawdzaniu, które było na mnie przeprowadzane zostałem poinformowany przez Black4l, że muszą sprawdzać każde zgłoszenie. Zostałem niesłusznie zgłoszony przez gracza ArekEngine i tutaj jest powód zgłoszenia 🙂 https://prnt.sc/uh5hpb, jest to śmieszne, że gracz może napisać on ma cheaty i ja z góry jestem winny i sprawdzany. Następnego dnia, kiedy byłem sprawdzany wysłałem screena do tego samego admina, który sprawdzał mnie dnia poprzedniego, odnośnie tego bezsensownego zgłoszenia i gracz ten nie został w żaden sposób ukarany. Śmiech na sali, jeśli ta sytuacja się nie wyjaśni będę kończył zabawę z tym serwerem bo nie ma sensu tego ciągnąć skoro w każdym momencie mogę zostać niesłusznie sprawdzany, bądź jak w tym przypadku zbanowany. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem za UNBANEM. klepalem sie z toba i widzialem ze nie masz macro 🙂
POZDRAWIAM 🙂
No @Nolifequ fakt nie umia bo sa gorsi 😄
TAK BTW:

indeks.png

Edytowane przez TheWarrior_DK
  • Superka 1

ᶻᵘʰⁿ ʰᵃˢ ᵍᵒᵒᵈ ᵐᵒᵛᵉᵐᵉⁿᵗ

519595700_preview_tumblr_ni9ggjoV0u1u2fzp4o1_500.gif.91540788905f8994a55589de3c891b8a.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin
Teraz, TheWarrior_DK napisał:

jestem za UNBANEM. klepalem sie z toba i widzialem ze nie masz macro 🙂
POZDRAWIAM 🙂

TAK BTW:

indeks.png

Niektórzy nie mogą przeboleć porażki i muszą oskarżać i zgłaszać. Drugą sprawą jest to, że osoba posiadająca makro dostaje bana na 10 dni i po 10 dniach wraca i dalej korzysta z tego. Ban za jakiekolwiek cheatowanie powinien być permanentny moim zdaniem. 

  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Mija 5 dzień od napisania odwołania i dalej nic w tej sprawie się nie ruszyło. Dzisiaj startuje nowa edycja a ja dalej nie wiem kiedy zostanie ono ropatrzone. Za kolejne 5 dni kiedy blokada zostanie zdjęta? Ten dział jest chyba po to, żeby starac sie o zdjecie albo skrócenie blokady a z tego co widze to odwolania sa sprawdzane albo w dzien unbana albo niedługo przed. Dalej czekam, co mi innego pozostaje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...