Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

doskona1e
Wiadomość dodana przez Giecio

Otrzymałeś 10% za niezastosowanie wzoru i tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam odwołuje się z prośbą o pomoc ponieważ dostałem pernamentnego bana przez gracza kazo na nicku Flisuuu za utworzenie więcej niż 5 kont czyli MK+. Mój kolega kupił mi na urodziny mc, gdy go kupił zalogował sie na swoim laptopie czyli ma moje IP. Mojemu koledze po miesiącu grania na realcrafcie ukradli konto więc zainstalował mc no premium na którym stworzył więcej niz 5 kont a ja dostałem bana za nic ponieważ ja nie miał 5 kont tylko mój kolega. Zapomniałem dodać że jak mi go kupił podał mi email i hasło do tego konta do mc. Więc zbanowali mnię za nic jeżeli moge jakoś wrócić na serwer i odzyskać konto jak mam to zrobić.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś, że dostałeś bana na nicku a przecież to konto Twojego kolegi? Nie rozumiem czemu akurat Ty piszesz pdwolanie. Mniejsza z tym, jak masz już jeden nick to trzymaj się go a jak chcesz go zmienić idź do odpowiedniego tematu. Moim zdaniem kara nadana słusznie. Do odrzucenia

Odkąd zostałem Profesorem, życie stało się piękniejsze.

❤️❤️❤️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...