Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

. Nick na serwerze:  Aktualnie posługuję się nickiem Greem
2. Wiek:  Mam 17 lat
3. Czy posiadasz TeamSpeak3 i sprawny mikrofon? [Tak/Nie]: Tak, posiadam w pełni sprawny mikrofon.
4. Ile grasz już na serwerze RealCraft?:  obecnie 57 godzin na starej edycji ok 100 godzin 
5. Ile czasu będziesz mógł[a] poświęcić tygodniowo na:
- Serwer: ok 6-7h
- TeamSpeak3: 6-7h
- Forum: 5-5h
6. Ile czasu spędziłeś/aś na tej edycji w momencie pisania podania? (/stats) (dowód ss): https://prnt.sc/ugltrz
7. Czy byłeś kiedykolwiek karany na serwerze banem? (jeżeli tak, prosimy o podanie powodów): wyciszenie 1D za utrudnianie pracy administacji
8. Parę zdań o sobie:  (Minimum 8 zdań)
Jestem osobą miłą, a przynajmiej staram się, zdarza mi się raz na jakiś czas wybuchnąć ale nie jest to częste, ponieważ na ogół trudno mnie wyprowadzić z równowagi. Jestem uprzejmy i odnoszę się z szacunkiem do każdego, bez względu na to kim jest. Powierzone mi zadania staram się wykonywać jak najlepiej tylko potrafię, kiedy mi coś nie wychodzi jestem an tyle uparty, że potrafię spędzić nad czymś masę godzin aby wkońcu osiągnąć cel. Mam dosyć spore doświadczenie w pracy z ludźmi, głównie ze względu na to że  posidadam także skromne bo skromne doświadczenie z życia poza komputerowego chociażby w pracy w wolontariacie, w którym aktywnie uczestnicze.Moje nastawienie do graczy jest pozytywne, większość z osób grających na realcraft  jest bardzo miła dlatego też nie można mieć do nich złego nastawienia. Moje relacje adekwatnie do podejścia są w większości pozytywne aczkolwiek napewno znajdzie się ktoś kto ma mi coś za złe.
9. Dlaczego mamy wybrać właśnie Ciebie? 
Uważam że jestem osobą godną dołączenia do grona administracyjnego, aczkolwiek nie idealną. Za tym abym to właśnie ja się dostał mówi przede wszystkim moje doświadczenie na randze administracyjnej, ale oprócz tego to czym się cechuję. Myślę że to że nie mam żadnych zasług na serwerze specialnie nie przeszkadza w tym abym to ja został wybrany. Jedną z ważniejszych rzeczy w mojej opini jest to jak się dogaduje z graczami.
10. Jakie jest twoje doświadczenie? [Nie tylko serwery Minecraft, a także inna działalność w internecie]:  oczywiście posiadam skromne doświadczenie takie jak: CS 1.6 3-4 miesiące MTA  oraz teamspeak 3 ok  1rok Garys'mod ok 3 miesiące.
11. Co zmotywowało Cię do starania się o rangę w Administracji?:  Chęć pomagania innym gracza na serwerze oraz spróbowanie czegoś  nowego.
12. W jakim stopniu oceniasz swoją znajomość ortografii i interpunkcji?: 5-6
13. Czy znasz Regulamin, a także Taryfikator Kar, który znajduje się na Forum? [Tak/Nie]: TAK
14. Czy potrafisz posługiwać się narzędziami Administratora na TeamSpeak3? [Tak/Niezupełnie]: Raczej TAK
15. Czy jesteś w stanie bezstronnie i obiektywnie rozwiązywać spory? [Tak/Nie]: Oczywiście ze tak
16. Czy posiadasz aktualnie rangę administracyjną na innym serwerze Minecraft/TeamSpeak3/Forum? [Tak/Nie]: Nie posiadam 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Edytowane przez Greem
Klauzula

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

na nie

- czas na server

- podanie na kolanie

- ortografia

- wzór

- interpunkcja

• Wrr 1

obraz.png.3a7710f5667a440d2823a4503b8ea427.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na NIE

Za mały staż na serwerze

Interpunkcja jak i ortografia do poprawy

Nie widuje Ciebie na serwerze 

- Ban za utrudnianie pracy administracji to już większy minus

Pisząc podanie mogłeś zastosować edycję tekstu 

image.gif.d12b25671cb0312d8c3005cca6f6c1fa.gif

Pozdrawiam

Nerdy aka Nerdziaszek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem także na nie.

6-7h na serwerze to zdecydowanie za mało.

Powody wyżej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Również jestem na nie.

Zbyt mała aktywność, jak dotąd nie widziałem cię nawet na serwerze.

Reszta powodów powyżej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mod Forum

Strasznie mało godzin, które chcesz przeznaczyć na serwer, ale wydaje mi się, że możesz mieć potencjał. Ode mnie szansę otrzymasz 😄
Jestem na tak.

• Superka 1

TheRevQ Logo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dużo osób jest na nie a ja jestem na tak ;D

W dniu 13.09.2020 o 20:32, michociaak napisał:

- wzór

hmm? nie użył wzoru? to, że podanie nie jest kolorowe nie od razu wyklucza go z możliwości bycia administratorem XD

Widziałem parę razy jak pomagasz osobom na serwerze na chacie, ogólnie jestem na TAK

• Superka 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
KidMod

Myślę, że mimo wszystko warto dać Ci szansę. Jestem na tak

• Superka 1

6Zj.gif.7b6fb61fc3b428f9db30e8e7d71dffce.gif

6666.png.f6cbdf41582ccfe7e1c40f708f4cac44.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Admin

Podanie zostało odrzucone!

Coś poszło nie tak..

Może następnym razem!

15814954_82830629_176035066945432_97009133529595904_n.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...