Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Glazek23


Minik1212

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Minik1212
Nick osoby oskarżonej:  Glazek23
Miejsce wydarzenia: Moja działka na serwerze/Sklep na działce wybudowany.
Data i godzina wydarzenia: 12.09.2020 godzina około 23:30-23:50
Opis sytuacji: Zapytałem wstępnie na czacie kto chciałby mieć udziały w moim sklepie? Gracz "Glazek23" napisał ze on chce, dogadaliśmy się co do ceny, wszedł na TeamSpeaka i uzgodniliśmy, że on sobie sam zrobi te tabliczki w wyznaczonym przeze mnie miejscu. Zaczął robić swoje stanowiska, a ja musiałem iść się wykąpać, więc poszedłem na AFK. Podczas mojej nieobecności gracz Glazek23 ,który był dodany do mojej działki zaczął niszczyć tabliczki z moimi sklepikami.
(Wymieniam jakie)
Beacon x1

Bloki Emeraldów około 8 stacków

Emeraldy około 15 stacków

Bloki diamentów około 5 stacków

Diamenty około 14 stacków

Bloki złota około Stacka

Sztabki złota około 64

Magiczna Skrzynka x15

Klucz Do magicznej skrzynki x13

Sztabka netherytowa x1

Kilofy 5/3/3 x3

NameTag x5

Złote jabłka X15

KOX x2

Butelki EXP około 100

I kilka innych cennych rzeczy (Wszystko widoczne na Screenach)

 

Załączam również screeny z log'ów chatu jak pisaliśmy. Wynika z logów, że kłamał o toalecie(Według mojego toku myślenia)

 

Proszę jedynie o ukaranie tego chłopaka, po głosie stwierdzam, że ma około 15 lat, a oszustwa mnie bardzo irytują, w szczególności, że mam 20 lat zaraz i zamierzam pracować w służbie. Może to coś chłopaka nauczy... 

 

 

Dowody: 

Za dużo plików jest i za duża pojemność, aby wrzucić je tutaj, dodaję je na Mega Wrzucie.

https://megawrzuta.pl/download/b47551f6b2ef3727082de3b56274eb63.html

 

 

Pozdrawiam serdecznie,

Dominik Piechowicz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...