Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Anielkaa

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: Anielkaa
Nick Administratora, który banował:  Kaelus_
Długość bana: 2 tygodnie
Kiedy to się stało? :  10.09.2020r.

Opis sytuacji: Było piękne popołudnie  u mnie na Pomorzu, niebo było bezchmurne. Parę minut po tym jak wstałam (tak spałam o godzinie 17), a dokładniej o 17:12 czwartek 10 września 2020 roku napisała do mnie misiaczek, że najlepszy SeniorModerator o nicku Zadumany mnie woła i chce ze mną porozmawiać, bezzwłocznie CHCIAŁAM wejść na serwer, niestety  nie powiodło się to zgodnie z moim planem, ponieważ mój internet odmawiał współpracy ze mną (chyba uznał, że niepotrzebnie wołają mnie na serwer). Było mi bardzo smutno z tego powodu, ponieważ nie mogłam się dowiedzieć w jakim celu byłam wołana na serwer, po chwili misiaczek zapytała się mnie co zrobiłam, że dostałam mute na 2 tygodnie. Kiedy mój internet zaczął ze mną współpracować zadałam pytanie na /pomoc co ja ZNOWU takiego zrobiłam, że dostałam karę. Okazało się, że mute jest za moją cudowną tabliczkę, która była obok kwarcu gdzie wokół niego była woda, nad wodą były tropikalne klapy starannie wykonane przeze mnie w craftingu (bardzo się starałam nad ich wykonaniem, aby było one z jak najlepszej jakości drewna wykonane), a nad nimi obsydian. Przechodząc do sedna sprawy, na działce posiadałam klatkę oraz tabliczkę z napisem "klatka dla żydów". Uważam, że kara za posiadanie takiej tabliczki na działce (gdzie gracze z zewnątrz nie mają do niej dostępu, ponieważ było to w "piwnicy") jest zdecydowanie za długa. Prosiłabym o skrócenie wyciszenia lub możliwość usunięcia mi mute w zamian za usunięcie mojej pięknej działki, którą budowałam własnymi rączkami.
Screen bana:

 ban.PNG.272a373981e4c7bf69ced923b1b1074d.PNG

  • Superka 8
  • Wrr 1

PWWP.PNG.74069d0d9c1cdb32997b9d396204abbc.PNG

2090476355_Beztytuu.png.6ed05804ad8eec6996408e301f5efbd2.png

 

i see forever in your eyes..

i feel train to you 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No po tak cudownym rozpisaniu się oraz wytłumaczeniu wnosił bym o skrócenie kary o połowę. Nikt z zewnątrz nie miał dostępu do "piwnicy" to powinni Tobie usunąć tabliczkę albo po prostu powiedzieć, że jest to karalne.

  • Superka 2

Odkąd zostałem Profesorem, życie stało się piękniejsze.

❤️❤️❤️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie, ze jestem za skroceniem kary, jest ona zdecydowanie za dluga i amelka nie zasluzyla sobie na cos takiego

zycze wszystkim cudownego dnia

  • Superka 3

                                              

ts.jpg

I feel train to you

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za skróceniem kary do minimum.  Dwa tygodnie wyciszenia za taką tabliczkę to zdecydowanie za dużo, biorąc pod uwagę fakt, że widziały ją tylko osoby dodane do działki. Tego typu kary nie wnoszą nic poza zniechęcaniem Graczy do rozgrywki na serwerze.  Dodam jeszcze, że byłam kiedyś świadkiem sytuacji gdzie jakiś Gracz zbudował na swojej działce  swastykę i został poproszony o usunięcie budowli. To chyba nie powinno wyglądać tak, że  za czczenie Hitl***  Gracz nie poniósł konsekwencji, a za tabliczkę "klatka dla żydów" już tak. 

  • Superka 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Wydaje mi się, że bezsensowne rozpisywanie się w odwołaniu, gdzie głównym zadaniem jest uzyskanie skrócenia/zdjęcia kary, jest oznaką niezrozumienia powagi sytuacji, co za tym idzie - widać, że nie starasz się odwołać od blokady pisania a jedynie chcesz zabłysnąć przed innymi pisząc wiadomości typu:

13 godzin temu, Anielkaa napisał:

nad wodą były tropikalne klapy starannie wykonane przeze mnie w craftingu (bardzo się starałam nad ich wykonaniem, aby było one z jak najlepszej jakości drewna wykonane)

komedia jakich mało, jeśli chcesz opisywać przedmioty, poproś Panią od polskiego o możliwość poszerzania swoich umiejętności i tam pisz swoje piękne opisy do opowiadania.

 

  • Superka 2
  • Like 1
  • Przytulas 3
  • Haha 6
  • Wrr 1

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za skróceniem. Na przyszłość Anielkaa lepiej nie rób takich rzeczy na działce, bo bana dostaniesz, a nikt tego nie chce. Co do tabliczki to jest ona bardzo niestosowna ale patrząc na inne rzeczy, które robili gracze i nie ponosili oni takiej kary to 2 tygodnie mute wydaje się być przesadą. Moim zdaniem kara powinna wynosić 5-7 dni mute lub 3 dni bana.

  • Superka 2
  • Przytulas 1

HejKKa Wszystkim ❤️❤️

8C3C5B3C-A01E-497B-BA4E-C23A379E39AE.gif.3b7879bec9660a7c5db86a4ea46cdaea.gif

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście jestem za skróceniem do 5/7 dni ale:

20 godzin temu, Sadi37 napisał:

Żałosne. To jest odwołanie od blokady czy tekst humorystyczny pod publikę? Za odrzuceniem, lekceważąco napisane, więc lekceważąco powinno być rozpatrzone. 

i

19 godzin temu, TheRevQ napisał:

Wszyscy jesteśmy zadowoleni, że udało Ci się zabłysnąć. Kara została nadana prawidłowo, a ty na unmuta nie zasługujesz. Za odrzuceniem.

świetnie opisane.

  • Superka 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za skróceniem mute a to że ktoś napisał sobie odwołanie w "innym" stylu nie oznacza że jest gorszy lub chce zabłysnąć tylko niektórzy są sztywni jak pała z rana po wstaniu więc wyjmijcie kija z nie powiem jakiej części ciała i zacznijcie żyć a nie odstawiać szeryfa i pana marude

  • Superka 4
  • Like 1

qRoFuaR.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...