Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Kruchyx
Wiadomość dodana przez Giecio

Otrzymałeś 5% za niezastosowanie tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nick zbanowanego: Kruchyx
Nick Administratora, który banował: Black4L
Długość bana: 7 dni
Kiedy to się stało? : 09.09.2020 około godziny 21:00
Opis sytuacji: Dokładny powód sprawdzenia nie jest mi znany. Biłem blazy przy mob spawnerze po czym teleportowała się do mnie Winiarra, zapomniała włączyć Vanisha i ja zauważyłem po paru minutach byłem sprawdzany, odpowiadałem na wszystkie mi zadane pytania po czym zaszła u mnie potrzeba pójścia do toalety grzecznie zapytałem się czy mogę "zw" na chwilkę wróciłem po minucie dwóch wchodzę zastał mnie komunikat pokazany na screenie poniżej cała historie może zweryfikować Black4L czy nic nie zmyśliłem lub dodałem. Od dłuższego czasu mam problem z tym komunikatem jeśli ktoś miałby poradę w tej sprawie prosiłbym o priva, akutalizacja wersji nic nie dała, nadal wywala mnie dość regularnie.  Nie wiem jaka jest szansa na wyrzucenie przy sprawdzaniu jeśli ktoś by opowiedział mi tą historie sam bym pomyslał że, pewnie ma cheaty i się wylogował niestety tak nie było nie mam nic więcej na obronę poza tym 1 screenem. Pozdrawiam Oskar.8Rq4RJQ.png

Screen bana: https://imgur.com/a/x1nz3YQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do błędu pokazanego na screenie, spróbuj zrobić folder server-resource-packs w folderze Minecraft. Nie wiem czy to podziała, ale warto spróbować.

 

Co do bana - jestem za ponownym sprawdzeniem. 

sygnowanatura.png

Long may he reign.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...