Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Farorz
Wiadomość dodana przez Giecio

Otrzymałeś 10% za niezastosowanie wzoru i tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

Grałem sobie z rana na serwerze i kupiłem minecrafta na telefon chciałem pisać czy to jest legalne grać na telefonie i laptopie ale nie zdążyłem bo kuzyn gdy jadłem obiad wszedł z mojego telefonu z mojim Nickiem I gdy wieczorem po odrobieniu zadań chciałem pograć zoriętowałem się ze dostałem bana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Farorz napisał:

Grałem sobie z rana na serwerze i kupiłem minecrafta na telefon chciałem pisać czy to jest legalne grać na telefonie i laptopie z jednym Nickiem ale nie zdążyłem bo kuzyn gdy jadłem obiad wszedł z mojego telefonu z mojim Nickiem I gdy wieczorem po odrobieniu zadań chciałem pograć zoriętowałem się ze dostałem bana

Mój Nick : Farorz

Nick Admina który mnie zbanował : Gieco

Dzień Bana : 6 września 2020 około godz 18

Przyczyna Bana : Posiadanie Multikont

Czas Bana : nie pisze lub nie widzę

Licze na unbana A przynajmiej odpowiedź

Edytowane przez Farorz
Zapomniałem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Giecio napisał:

Około 18 dzisiaj mnie nie było, więc musiało ci się z kimś pomylić. Jeśli współdzielisz z kimś IP, zgłoś to tutaj:

 

 

Po zaakceptowaniu dostaniesz unbana.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem co mam zrobić nie chce zmieniać nazwy Nicku ani z nikim dzielić IP. Czy jest jaka kolejka szansa na unbana bez zmieniania nicku oraz lączenia IP?

20200906_203600.jpg

Edytowane przez Farorz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bana dostałeś za MultiKonta, więc albo je posiadasz albo grasz z kimś (Używacie ten sam internet)

Jeśli grasz z kimś musisz to zgłosić jako współdzielenie.

Możliwe jest to że korzystałeś z publicznego internetu i zostało to wykryte jako MultiKonto

 

Pozdrawiam

xSzafek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...