Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

bombel12809


maul

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: ...maul
Nick osoby oskarżonej: ...bombel12809
Miejsce wydarzenia: ...serwer
Data i godzina wydarzenia: ...wczoraj/przedwczoraj w nocy 
Opis sytuacji: ...grałem na  serwerze a nagle gracz bombel12809 pisze 1 słowo na kilku kontach [botach]oraz na /list były jego konta [boty]    zgłosiłem to do chatmoda-chyba [ekodiesel] czy cos takiego dokładnego nicku nie pamiętam  ale nie mogl prawie nic zrobic bo nie było administratora rangi wyrzszej  by zbanowac bombel12809 i jego boty  jedyne co chatmod zrobil to dal mu bana na godziine za to ze mnie obraził

i wtedy jak zniknoł bombel12809 znikneły też jego bota potem bombel12809 wbił ale jego boty  od tego czasu ani razu nie wbily

Dowody: ..brak nie zrobiłem myslałem że bombel12809 i jego boty zostaną  zbanowani ale tylko chyba  chatmod  ekodiesel [dokladnego nicku nie pamiętam] grał  zbanował na godzine za obraze  gracza bombel12809   bo tylko na tyle mogł od tego czasu  boty  gracza bombel12809 znikneły [ chatmod ktury grał wtedy/zbanował go poswiadczy że ten cały bombel12809 ma boty] inni administratoży znają 

sprawe np [ __kazo]

 
Edytowane przez maul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...