Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

KinG7697
Wiadomość dodana przez Giecio

Otrzymałeś 5% za niezastosowanie tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

to git tylko może zamiast płakać wystarczy powiedziec ze tak nie można a nie z dupy ban bez ostrzeżenia? to tylko wędka xd

pzoa tym na ss widac tylko ze mam wędke i tyle xddddddddddddddddddd

Edytowane przez KinG7697
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania, poza tym jest wyraźnie napisane: Uwaga! Zakaz używania wędek na spawnie

Odwołanie moim zdaniem do odrzucenia

Edytowane przez KluskaSlaska
Literówka
  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem takiego samego zdania jak @KluskaSlaska to że nie znasz regulaminu nie oznacza, że możesz robić co chcesz. Zapoznaj się z regulaminem bo aktualnie masz na to dużo czasu. Do Odrzucenia

  • Superka 1
  • Wrr 1

Odkąd zostałem Profesorem, życie stało się piękniejsze.

❤️❤️❤️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No dobra kij że nie znam ale skoro on zna i widzi coś niezgodnego z regulaminem może powinien zwrócić uwagę a nie "mam ss" na co moja odpowiedz byla "? xD"

btw. nadal to tylko ss na którym trzymam w łapce wędkę a nie widać jak ją używam

 

Jak macie nabijać liczby gówno postami to wolę żebyście się nie wypowiadali 🤣🤣🤣
 

"poza tym jest wyraźnie napisane: Uwaga! Zakaz używania wędek na spawnie" tak wyraźnie że nikt tego nie zauważył skoro nikt nie zwrócił nawet uwagi 🙂😉😙

 

Otrzymujesz 10% za niestosowne zachowanie wobec Graczy. //Giecio

Edytowane przez Giecio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, KluskaSlaska napisał:

2020-08-29_22_15_45.thumb.png.eea969e7780c9bcf5a5a1c64618124f8.pngTeraz się zbłaźniłeś, bo jednak mam ss, a co do napisu; specjalnie jest napisany na czerwono aby zwrócić na niego uwagę

Zbłaźniłem? Przecież nie zaprzeczyłem xD Nadal skoro jest tak widoczny to dlaczego nikt nie zwrócił uwagi? tym bardziej ty skoro widziałeś xD pierwsze co zrobiłeś to napisales na forum, gz dobry jesteś dzieciaku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, KluskaSlaska napisał:

Ponieważ nie mam obowiązku ostrzegania Cię o tym, że pisze na Ciebię skarge

Nie mówie o tym że piszesz skarge bo to mam szczerze w dupie, mówie o tym że nie zwróciłeś uwagi osobie nieświadomej łamania regulaminu ale no cóż, z natury jesteś dupkiem widocznie albo po prostu masz 12lat i próbujesz być fajny

 

Otrzymujesz 10% za niestosowne zachowanie wobec Graczy. //Giecio

Edytowane przez Giecio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że byłem nieświadomy i nikt, nawet osoby znające regulamin nie zwróciły mi uwagi na to co robie a sam czyn nie był szkodliwy, co najwyzej jeden skórzany set stracony przez pojedynczego gracza, wnioskuje o skrócenie kary albo jej zniesienie. 😘 Masz dzieciaku, szczęśliwy?

Edytowane przez KinG7697
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KinG7697 

49 minut temu, KinG7697 napisał:

Jako że byłem nieświadomy i nikt, nawet osoby znające regulamin nie zwróciły mi uwagi na to co robie a sam czyn nie był szkodliwy, co najwyzej jeden skórzany set stracony przez pojedynczego gracza, wnioskuje o skrócenie kary albo jej zniesienie. 😘 Masz dzieciaku, szczęśliwy?

Moim zdaniem przesadziłeś obrażając @KluskaSlaska a przy okazji pokazałeś, że masz około 14/15 lat nie więcej 😂😂. Tak jak pisałem kara adekwatna do czynu aczkolwiek bym ją podniósł. Do ODRZUCENIA

  • Superka 1
  • Wrr 1

Odkąd zostałem Profesorem, życie stało się piękniejsze.

❤️❤️❤️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Cytat

Po co tytuł skoro i tak wiadomo o co chodzi 😮

Cytat

Otrzymałeś 5% za niezastosowanie tematu wątku.

Może dlatego?

 

A i jeszcze taki tytuł, a w opisie sytuacji:

Cytat

a kij wie, nie wiem co zrobilem xd

 

Chyba bardzo lubisz sobie zaprzeczać.

 

Odwołanie do odrzucenia - nie znasz regulaminu, ale to nie oznacza, że jesteś zwolniony z jego przestrzegania. Dowody na używanie wędki również są, więc nie ma co się tu przyczepiać.

 

PS: Otrzymujesz procenty za niestosowne zachowanie wobec graczy.

  • Superka 1

sygnowanatura.png

Long may he reign.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...