Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Monikor
Wiadomość dodana przez Giecio

Otrzymałeś 10% za niezastosowanie wzoru i tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

po 1: Kilka dni temu, spytałem się administratora, czy można kupić coś po cenie nieodpowiadającej innemu graczowi. Administrator odpowiedział (tak)

po 2: Wypłaciłem tyle pieniędzy, na ile się umawialiśmy z innym graczem. A to że następnie kwota którą dostał nie była taka jaką wysłałem, to nie moja wina.

po 3: dostałem 1 bana na 5 h. I powinienem być już czysty, ale po 1 h dostałem kolejnego na kolejne 24h.

Ja się pytam. Dlaczego dostałem kolejnego bana, mimo że pierwszego odsiedziałem, i potem po za wejściem na server, i zaczęciem budowy nowego domu, nic nie zrobiłem, co było by nielegalne. A i tylko zaznaczę że pierwszy ban, dostałem na wniosek. Gracz mil### zaczął pisać że jestem oszustem, jak to zobaczyłem ta natychmiast napisałem że nie jestem oszustem. ten gracz, zaczął pisać na /msg że okradłem jego brata i że jestem ,,Jabana sznato. Kurwo bez mózgu. Oddawaj to co (UKRADŁEŚ)" a nic nie ukradłem. Gracz pisał to jeszcze wiele razy, a ja w sposób cywilizowany mu odpowiadałem. Natomiast gdy podniósł mi ciśnienie, odpowiedziałem mu tym samym językiem, co on pisał do mnie. Gracz, zrobił sceen i napisał do administratora wniosek na zablokowanie mnie. Administrator nie był dość mądry i nie sprawdził (a mógł) naszej rozmowy. Więc to ja a nie ten Gracz dostałem bana. Pokazał mi się taki komunikat ,,zostałeś zablokowany na czas 5h za obrażanie innych graczy (na wniosek)". Ja apeluję aby mnie odblokować, i zablokować na czas taki jaki dostałem ja, czyli 29h. Mam nadzieję że administratorzy servera wezmą to pod uwagęIMG_20200829_075609352.thumb.jpg.0c75aac527404d87bcdbf74a38ac9706.jpg

Edytowane przez Monikor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem odwołanie do Odrzucenia

- Nie zastosowałeś się do wzoru

- Użyłeś wulgaryzmów gdzie mogłeś po prostu to pominąć

- Obraziłeś admina cytuję "Administrator nie był dość mądry" 

- Umawiając się z graczem na określoną kwotę musisz mu taką dać bo inaczej podchodzi to pod oszustwo

- Gracz zgłosił Ciebie za obrazę ponieważ mógł i w tym czasie mogłeś zrobić to samo 

  • Wrr 1

Odkąd zostałem Profesorem, życie stało się piękniejsze.

❤️❤️❤️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Monikor napisał:

po 2: Wypłaciłem tyle pieniędzy, na ile się umawialiśmy z innym graczem. A to że następnie kwota którą dostał nie była taka jaką wysłałem, to nie moja wina.

 

Gołębiem wysyłałeś że doszła inna kwota? Zdanie nie ma sensu. 

 

Godzinę temu, Monikor napisał:

Natomiast gdy podniósł mi ciśnienie, odpowiedziałem mu tym samym językiem, co on pisał do mnie.

 

Zamiast zniżać się do jego poziomu, trzeba było zgłosić rozmowę. Nauczka na przyszłość. 

 

 

baner_realcraft.png.1bfa23dd56e9813174159e7ae8042c26.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...