Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Maciakk
Gość

Otrzymałeś 5% za niezastosowanie wzoru lub tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Maciakk

NIck admina ktr banowal: BlackL4

Długość bana: 5 dni

kiedy to sie stalo: po 20:00

Opis:

dzisiaj po 20 zostalem wysłany do pokoju przesłuchan nawet nie wiedzialem co sie stalo admin blackL4 kazał mi zainstalowac teamspeak a ze mam ponizej 8 lat balem sie rozmawiac z obcymi. i wogule na /msg gracze pisali ze jak wyjde dostane bana na zawse jak sie przynam do chetuw bd mial na 5 dni a jak niec nie powiem na 10dni. wienc to wywolalo na mnie presje ze napisalem ze mam che

ty choc prawda jest inna bo nie malem prosze o unbana.

ScreenShot:

314436399_Minecraft_1_16_123_08.202020_55_34.thumb.png.d2bf6b099fe2ccc6a6eb53f84eb17fdd.png

Edytowane przez Maciakk
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick Asdfghjk43 

dostałem perma na nick i chciałem się zapytać czy mógłbym np zmienić nick i zabralibyście  perma.

tak się tylko pytam bo już coś tam miałem na tym koncie.

Nick admina iNeddDarkness

@Mati, odwołanie musisz napisać w postaci osobnego wątku! Na tę chwilę otrzymujesz ode mnie 5% za offtopic //RevQ

Edytowane przez TheRevQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blackowi chyba się pomyliła osoba, ponieważ to kokomiloko dostał bana za brak współpracy, nie ty. Jeśli jednak mówisz, że nic nie masz, to można by ciebie ponownie sprawdzić.

 

EDIT: Rozmowa z innym świadkiem potwierdza to co powiedział Black. Jestem za odrzuceniem.

Edytowane przez Giecio

sygnowanatura.png

Long may he reign.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...