Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

goldin3205


AGRSKI
Wiadomość dodana przez Giecio

Otrzymałeś 5% za niezastosowanie tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

1. Mój nick Grzegorz_R, nick osoby oskarżonej goldin3205.
2. Miejscem wydarzenia : Serwer MC, 
3. Data zdarzenia 19sie2020 18:32:43.854
4. Proponowana kara powinna być zgodna z Taryfikatorem.
5. Zepsuła mi się cobblarka zbudowana przez innego gracza na czacie zapytałem czy ktoś może mi ją naprawić, zgłosił się gracz goldin3205. Dodałem gracza do działki a on nie wywiązał się z warunków umowy i zamiast pomóc naprawić mi coblarkę ukradł mi bloki diamentu, emeraldu, lazurytu, żelaza, węgla, 33 emeraldów, 20 diamentów, dwa magiczne klucze, 3 enderperły, błonę fantoma, zbroję diamentową, tłoki, przekaźniki, kowadło, kamień szlifierski, przecinarkę i kilka innych drobiazgów których już nie pamiętam. Prosiłem gracza żeby mi oddał rzeczy ale napisał że może dać mi 3k -[19sie2020 18:40:02.296] [Render thread/INFO] [net.minecraft.client.gui.NewChatGui/]: [CHAT] [goldin3205 -> ja] moge dac jedynie 3k -  nie zgodziłem się i ponowiłem prośbę oddania rzeczy to odpowiedział że odda jak mu dam 80k - [19sie2020 18:40:45.010] [Render thread/INFO] [net.minecraft.client.gui.NewChatGui/]: [CHAT] [goldin3205 -> ja] jak dasz 80k
6. Dowody, https://megawrzuta.pl/download/1ba9959ca65f48acea66811448018901.html
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...