Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

TwojMisiu


TwojMisiu
Wiadomość dodana przez Giecio

Otrzymałeś 5% za niezastosowanie tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick Zbanowanego: TwojMisiu

Nick Administratora, który banował  Tadzio_
Długość Bana 7 dni 

Kiedy to się stało... 17.08.2020 o godzinie około 22.35 

Opis sytuacji Posiadałem zainstalowanego x-ray który był na paczkę BlazingPack i nie działał  na innych wersjach i dostałem bana za x-ray image.thumb.png.31a162f96428001f0723115ae15321e3.png
Screen Bana 

  • Superka 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieee twojmisiu dostał bana ;c oczywiscie za ub. wszystko u @Frandek PS  z kim bede bił slajma xeosa i teamvievera? sam nie xD

Edytowane przez TheWarrior_DK
  • Wrr 1

ᶻᵘʰⁿ ʰᵃˢ ᵍᵒᵒᵈ ᵐᵒᵛᵉᵐᵉⁿᵗ

519595700_preview_tumblr_ni9ggjoV0u1u2fzp4o1_500.gif.91540788905f8994a55589de3c891b8a.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, sam mi powiedziałeś, że x-ray jest na aktualną wersję, że grałeś na innych serwerach, które są na tej samej wersji co Realcraft. Skąd ja mam mieć pewność, że nie wejdziesz na x-rayu na nasz serwer? 

Moim zdaniem do odrzucenia.

Pozdrawiam

  • Superka 4
  • Wow 1
  • Wrr 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Tadzio_ napisał:

Witaj, sam mi powiedziałeś, że x-ray jest na aktualną wersję, że grałeś na innych serwerach, które są na tej samej wersji co Realcraft. Skąd ja mam mieć pewność, że nie wejdziesz na x-rayu na nasz serwer? 

Moim zdaniem do odrzucenia.

Pozdrawiam

Ale ja powiedziałem że grałem na Dragon-survival i lecz ten x-ray nie działał na żadną  wersje sam sprawdzałeś że nie działał na Realcrafcie tak więc proszę  o unbana bo to było nie sprawiedliwe że dostałem bana za nic drugi raz jak dostałem za pierwszym razem to jeszcze się pogodziłem  bo nie straciłem działki i mój kolega teraz też stracił tak więc  mi zależy na działce bo 7 dni mogę odczekać ale jedynie mi szkoda działki.

 

Otrzymujesz 10% za przypadkową reklamę innego serwera Minecraft. //Giecio

Edytowane przez Giecio
  • Superka 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, TwojMisiu napisał:

jak ja cie zabiłem bez makra a ty myślisz że ja grałem na macro jak nie masz dowodów po 1 a po 2 to nie wykryli mi żadnego macra tak wiec pozdrawiam Xeos 🙂

 

ale ja nic nie gadam o makro zobacz co ja napisalem potem zacznij pisac pozderki

  • Wrr 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xeos i TwójMisiu na takie pogadanki idźcie na prywatną rozmowę a nie zaśmiecanie odwołanie. Co do odwołania jestem na NIE jeżeli posiadałeś cheaty i powiedziałeś Tadziowi, że używałeś na tej wersji na innych serwerach to mógłbyś równie dobrze używać na serwerze RC.

Edytowane przez Aurelia0
  • Superka 1
  • Wrr 3

 

tenor.gif.4f67f78cdbe6bf93cc536976a257ee2c.gif

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...