Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Lolitka1972


Lolitka1972

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: Lolitka1972
Nick Administratora, który banował: INeedDarkness
Długość bana: 2 dni
Kiedy to się stało? : gdzieś kogo h 13:10
Opis sytuacji: stałam na Warp s na niewidce miałam w eq wędkę ale jej nawet nie użyłam, jak twierdzi INeedDarkness spychałam ludzi, tylko ja się pytam gdzie masz ss albo jakiś dowód w postaci zgłoszenia? 
Screen bana: niechce mi się tego szukać 

  • Superka 3
  • Wow 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Latałem na /warp s na gm 3 w celu sprawdzenia czy inny, zgłoszony gracz nie używa tam wędki. Używał więc dostał bana, ale też widziałem Ciebie dokładnie jak byłaś tam na niewidce i próbowałaś spychać nią innych graczy. Jeszcze dokładnie sprawdziłem resztę osób znajdujących się tam czy w ich ekwipunku nie znajduję się wędka i tylko ty posiadałaś ją w eq.

 

Do odrzucenia

Edytowane przez iNeedDarkness
  • Superka 4

   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wliczałbym wypowiedzi @KKirito bo koleżanki go muszą bronić na ts.

Posiadanie wędki w eq to nie dowód. Równie dobrze ktoś mógł ja po prostu wyrzucić? Juniorafusio często widywałem na serwerze ma 55h i konto na forum od 4 sierpnia, dejv ma 43h jest możliwość sprawdzenia tego na stronie serwera więc zanim się wypowiesz zastanów się.

Jestem na tak.

Edytowane przez Pablo
  • Superka 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...