Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Profesor Nerdzik

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: Nerdy
Nick Administratora, który banował: iNeedDarkness
Długość bana: 10 dni
Kiedy to się stało? : między godz. 14:25-14:45
Opis sytuacji: Kopałem sobie na netherze,aby zebrać więcej rudy netherytu i nagle zostaje sprawdzany. Podaje Anydeska po czym 2 razy dostaje crasha. Wchodze i cały czas jestem sprawdzany. Moderator się mnie pyta czy korzysałem to mu mówie, że odpaliłem tylko na 2 minutki około 5 i usunąłem go bo pokazywał tylko naturalne surowce. Nagle iNeed postanawia pobrać ponownie ten txt (chociaż nie powinien bo go nie było na komputerze i moim zdaniem taka sytuacja nie powinna mieć miejsca) odpala go i stwierdza fakt, że działa i daje mi bana.
Screen bana: 2020-08-16_14_59_38.thumb.png.6856f1ae3d017d559a552069a0114cc5.png

//Edit: W chwili sprawdzania niczego nielegalnego nie posiadałem ani w folderze MC ani w pobranych do momentu ściągnięcia oprogramowania przez iNeedDarknessa.

//Edit.2: W czasie sprawdzania został pobrany mi XRay, którego nie było do chwili pobrania przez w/w Moderatora. 

1545363010_dowd.thumb.png.95872dd141ac5d3f4e4f26e8ad413cf0.png

Edytowane przez Nerdy
  • Haha 2

Odkąd zostałem Profesorem, życie stało się piękniejsze.

❤️❤️❤️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nerdy no niestety, miałeś cheaty. Jest jasno napisane nie musisz korzystać ważne że masz.

Skoro miałeś zamiar je sprawdzić przez chwile, to znaczy że planowałeś je używać w przyszłości.

Jeszcze kilka chwil przed banem mi pisałeś że masz dużo Netherytu i wykopałeś bez X-RAYa.

 

Kara nadana słusznie. Za odrzuceniem

 

xSzafek

 

  • Superka 5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za odrzuceniem. Skoro go używałeś to zostałeś ukarany poprawnie. Co gorsza, dwa razy pisałeś dwa podania na ModChata, i teraz się jeszcze okazuje, że używasz cheatów. Nie ładnie.

  • Superka 3
  • Like 1
  • Przytulas 1
  • Haha 1

sygnowanatura.png

Long may he reign.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🤣 Jednak moje przeczucia co do Ciebie mnie nie myliły, chwała bogu i administracji ze nie masz tej rangi Modchata.

W wątku o unbana przyznałeś się do hax, tylko miałeś pretensje że coś Ci nie działa, więc uważasz że ban jest niesłuszny. 🤣

 

Postąpiłeś tak samo jak twój kolega szymigamesyt, czyli zgłosiłeś sam siebie. 👏

 

Jestem za banem permanentnym, bo na twoją głupotę nie ma lekarstwa i żebyś już nie miał złudzeń o rangę na tym serwerze.

 

Pozdrawiam Nutka_ 👋

 

Otrzymujesz 20% za zniewagę Gracza. //Giecio

Edytowane przez Giecio
  • Superka 4
  • Like 2
  • Haha 1
  • Wrr 7

 

Cytat

Zaczynam wierzyć w człowieczeństwo, Dziękuję Administracji.  ❤️

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Nerdy napisał:

czy korzysałem to mu mówie, że odpaliłem tylko na 2 minutki około 5 i usunąłem go bo pokazywał tylko naturalne surowce.

To chyba mówi samo za siebie. Sam przyznałeś się do używania cheatów - za odrzuceniem.

  • Superka 2

1698233994_ezgif.com-gif-maker(1).gif.28e8b1d60ad735cacd106687cdb0748a.gifezgif.com-gif-maker.gif.bdd7693358f0907062dba116f1631cd7.gif

17.01.2021💔

200 §3 kk Dz.U.2020.1444

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Lukaszenko69 napisał:

To chyba mówi samo za siebie. Sam przyznałeś się do używania cheatów - za odrzuceniem.

To wliczamy godzinę około 5 rano do tej godziny sprawdzania bo już nie rozumiem xD?

Odkąd zostałem Profesorem, życie stało się piękniejsze.

❤️❤️❤️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Nerdy napisał:

To wliczamy godzinę około 5 rano do tej godziny sprawdzania bo już nie rozumiem xD?

To chyba nie ma znaczenia o której godzinie tych cheatów używałeś. Niestety sam się do nich przyznałeś ;//

 

Edytowane przez Lukaszenko69
  • Superka 2

1698233994_ezgif.com-gif-maker(1).gif.28e8b1d60ad735cacd106687cdb0748a.gifezgif.com-gif-maker.gif.bdd7693358f0907062dba116f1631cd7.gif

17.01.2021💔

200 §3 kk Dz.U.2020.1444

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Lukaszenko69 napisał:

To chyba nie ma znaczenia o której godzinie tych cheatów używałeś. Niestety sam się do nich przyznałeś ;//

 

Polecam jeszcze raz zapoznać się ze szczegółami mojego odwołania a później napisać czy ma to znaczenie 😉 Dziekuję

Odkąd zostałem Profesorem, życie stało się piękniejsze.

❤️❤️❤️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nerdy to tak tylko do Twojego info:

 

W dzisiejszych czasach ciężko być uczciwym,

ale czasami warto być uczciwym i bezstronnym,

nawet dla siebie samego.

Przepraszam jeśli poczułeś się urażony przeze mnie,ale ja też mam swoje zdanie.

Edytowane przez Nutka_
  • Superka 1
  • Wrr 7

 

Cytat

Zaczynam wierzyć w człowieczeństwo, Dziękuję Administracji.  ❤️

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...