Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Traxxas
Wiadomość dodana przez Giecio

Otrzymałeś 5% za niezastosowanie tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: Traxxas
Nick Administratora, który banował:Gangsta_
Długość bana: brak wiadomości
Kiedy to się stało? :dokładnie to nie wiem ponieważ nie było mnie tydzien na serwerze
Opis sytuacji:Gram z moją rodziną na tym serwerze, mamy 3 komputery które współdzielą IP, moich 3 braci i ja z siostrą  założyliśmy swoje konta na tym serwerze. graliśmy jakoś tydzien czasu i wszystko spoko a tu nagle ban za "MK" gdy wróciliśmy z wyjazdu. chcielibyśmy odzyskać dostęp do naszych kont i grać dalej.Wiem że ciężko uwierzyć że całe moje rodzeństwo gra na tym serwie ze mną ale tak było i jeśli odzyskamy te konta będziemy bardzo wdzięczni ponieważ włożyliśmy sporo pracy w granie na tym serwerze i dużo zarwanych nocy żeby coś porobić,mój najmłodszy brat jest strasznie smutny z tego powodu bo nawet nie chce jeść nic.Reszta rodzeństwa też smutna bo tyle godzin przegrane a tu nagle blokada.Prosimy o wyrozumiałość, nie mieliśmy pojęcia że jest ban za takie coś chcieliśmy tylko sobie pograć.Prosimy o wyrozumiałość
Screen bana: ...

Ban.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, nabdia napisał:

Wejdź w dział ,, współdzielenie IP,, i tam zastosuj się do wzoru, potem  wbij  na   tsa z bracmi i siostrą  potwierdzcie że gracie na  swoich kątach   i po czasie dostaniecie ub

 

poprawiłem cie nabdia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...