Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

PanWisnia


PanWisnia
Wiadomość dodana przez Giecio

Otrzymałeś 5% za niezastosowanie tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: PanWisnia
Nick Administratora, który banował: Giecio
Długość bana: 7 dni
Kiedy to się stało? : 8 sierpien godzina 11:43 okolo
Opis sytuacji: To tak xD dostalem bana za reklame, a pisalem do goscia na pv wiadomosc wgl bez ip xD Chcialem tylko sie z nim poklepac na rowne sety na pewnym serwerze ktory do tego jest przystosowany a bym nawet takiego czegos nie reklamowal wiec beka.  W moich wiadomosciach byla podana tylko nazwa bez zadnych kropek spacji czy ip xD Dlatego wedlug mnie ban jest nieslusznie nadany. A i podkreslam, moja reklama niby byla celowa xDDD
Screen bana: Nie posiadam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ban był słuszny, ponieważ zaprosiłeś drugiego gracza na inny serwer, co on oczywiście zgłosił.

Cytat

3.1 W wiadomości prywatnej do innego Gracza zakazuje się reklamowania innych serwerów Minecraft, TeamSpeak3 oraz stron promujących inne serwery.

Nie ma tutaj napisanego, że to koniecznie musi być IP, żeby była nadana kara, po prostu zaproszenie na serwer.

 

Dałem najniższą możliwą za to karę, więc myślę, że ona wystarczy, i nie powinna być zdejmowana.

sygnowanatura.png

Long may he reign.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...