Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Rafal2k20


Kapcperek

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Kapcperek
Nick osoby oskarżonej: Rafal2k20
Miejsce wydarzenia: Minecraft
Data i godzina wydarzenia: 04.08.2020 22:20
Opis sytuacji: Na serwerze został wywołany wielki spam i chat został zablokowany. A więc Pan Rafal2k20 postanowił licytacje zamienić w chat i zmienił nazwy itemu w swoją wiadomość. Widziałem wcześniej bany za takie wybryki, więc postanowiłem złożyć skargę, aby zapobiec takim zachowaniom w przyszłości.

Dowody: 
2020-08-04_22_20_47.thumb.png.1ab0886ca0156055ab57bb46c6bee721.png

          superman costume GIFfun dog GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Wusz jako naczelny konfident serwera mc svrealcraft pl podpisuję się pod tą skargą ryncyma i nogami proszę o ukaranie gracza ponieważ takie zachowanie jest niedorzeczne 

  • Superka 1
  • Haha 1

qRoFuaR.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za zaakceptowaniem skargi. Widziałem dzisiaj na czacie jak wspomniany gracz Rafal2k20 chwalił się, że ominął on sposób na zablokowany czat.

Pozdrawiam

Nerdy

Edytowane przez Nerdy

Odkąd zostałem Profesorem, życie stało się piękniejsze.

❤️❤️❤️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystawienie takiego przedmiotu na licytację nie jest złamaniem regulaminu.  Niepoprane użycie systemu licytacji występuje gdy przedmiot posiada obraźliwą nazwę lub jego nazwa dodaje mu wartości np. na licytacji jest 64x cobblestone z nazwą diamenty. 

Skargę odrzucam!

spacer.png     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...