Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Kapcperek


Zuzix Mc

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: _Zuziaczeq_
Nick osoby oskarżonej:  Kapcperek
Miejsce wydarzenia:  Serwer mc
Data i godzina wydarzenia:  16:40 ok 23.07
Opis sytuacji:  O godzinie 13:40 napisałam na chacie że chciałabym kupić kilof 6/3/3. Napisał do mnie niejaki kapcperek że sprzeda mi go za niską cenę - 550k, ponieważ zbiera na ulepszenie działki. Zgodziłam się na zakup lecz nie dostałam odpowiedzi. Po 2 godzinach ponownie napisał do mnie że przeprasza musiał posprzątać pokój i teraz może mi go sprzedać. Tepłam się do niego na działkę trzymał enchantowany diamentowy kilof w ręku. Przelałam tą kasę ( 550k) kapcperek zamienił  kilof z diamentowego na złoty i mi go rzucił następnie gdy zaczęłam do niego pisać aby oddał pieniące zablokował mnie na swojej działce.

Później chciał odkupić od mnie kilof (ten złoty który mi sprzedał

Oczywiście widzę tutaj swoją nierozważność. Nie zapytałam jaki kilof ,bo myślałam że będzie diamentowy. Nie poprosiłam aby wystawił to na targ lub na licytację abym miała pewność czy mnie nie oszukał. Pieniądze przelałam od razu całe.  Cena też była zbyt przystępna.

 

Dla mnie to bardzo chamskie zachowanie ze strony gracza (6/3/3 dla większości to diamentowy kilof z magicznej skrzynki) dał mi 6/3/3 złoty. 

 

Jeżeli nie odzyskam pieniędzy to przynajmniej wyciągnę odpowiednie wnioski - mniej ufać ludziom 854211670_Minecraft1_14_423_07.202016_42_09.thumb.png.31157caf2932608a67e0d5ff59a12a0c.png1874354859_Minecraft1_14_423_07.202017_08_02.thumb.png.252666cb83fdb10cd02edce81875645d.png


Dowody: ...

Pozdrawiam 

Szczęśliwy posiadacz złotego 6/3/3 😆

Miłego dnia

Edytowane przez Zuzix Mc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałaś kupić 6/3/3, dostałaś 6/3/3. Sama przyznałaś się, że nie pytałaś jaki kilof chcesz kupić. Jasno sprzedałem tobie to o co prosiłaś. W takim razie w czym problem? Bo ja jedynie widzę tutaj zażalenie o własnej głupocie.

          superman costume GIFfun dog GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...