Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

szymigames_YT

Rekomendowane odpowiedzi

 Twój nick: szymigamesYT
Nick osoby oskarżonej: Nutka_
Miejsce wydarzenia: Serwer MC
Data i godzina wydarzenia: około 14:12 , 22.07.2020
Opis sytuacji: Otóż chciałem sprzedać kilof 6/3/3 złoty graczowi Nutka_ gdyż spytała się mnie ile kosztuje, odpowiedziałem że 600k. Nie spytała czy to kilof diamentowy tylko że się boi wymiany gdyż nie ufa ludziom. Gdy dostałem już połowę kasy otrzymała kilof po czym napisała że nie da mi drugiej połowy.
Dowody: 

 

  • Superka 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za Ukaraniem gracza Nutka_.Wszystko jest napisane do wymiany doszło natomiast wina leży po jej stronie, ponieważ nie dowiedziała się jakiego rodzaju materiału to jest kilof oraz nie dotrzymała części umowy.

  • Haha 2
  • Wrr 1

Odkąd zostałem Profesorem, życie stało się piękniejsze.

❤️❤️❤️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 nie pokazałeś całego logu ani tego co do ciebie później pisałam, a dokładniej

tego że chciałam zwrócić ci ten kilof jeżeli ty byś zwrócił pieniądze, ale ty nie chciałeś

i byłeś uparty że mam dać 300k, a ja ci pisałam że nie będę płacić za to czego nie chce.

Po 2 nie pytałam jaki bo myślałam że diax, czyli taki jaki normalny gracz by sprzedał.

Jeżeli Admin czy Właściciel będzie chciał moge dać te ss.

Gracz był przygotowany do oszukania mnie ponieważ miał już przygotowaną wymówkę.

 

Poza tym log można łatwo podrobić i nie wiem czy jest to dobry dowód.

A Gracz Nerdy nie był nawet świadkiem wymiany.

 

To ja tu jestem poszkodowana a nie ty.

  • Superka 2
  • Wrr 9

 

Cytat

Zaczynam wierzyć w człowieczeństwo, Dziękuję Administracji.  ❤️

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Nutka_ napisał:

Po 1 nie pokazałeś całego logu ani tego co do ciebie później pisałam, a dokładniej

tego że chciałam zwrócić ci ten kilof jeżeli ty byś zwrócił pieniądze, ale ty nie chciałeś

i byłeś uparty że mam dać 300k, a ja ci pisałam że nie będę płacić za to czego nie chce.

Po 2 nie pytałam jaki bo myślałam że diax, czyli taki jaki normalny gracz by sprzedał.

Jeżeli Admin czy Właściciel będzie chciał moge dać te ss.

Gracz był przygotowany do oszukania mnie ponieważ miał już przygotowaną wymówkę.

 

Poza tym log można łatwo podrobić i nie wiem czy jest to dobry dowód.

A Gracz Nerdy nie był nawet świadkiem wymiany.

 

To ja tu jestem poszkodowana a nie ty.

Siedziałem z użytkownikiem @szymigames na teamspeaku. To że nie upewniłaś się co do przedmiotu to tylko i wyłącznie Twój błąd gdyż też taki popełniłem. Po prostu nie doinformowałaś się.

  • Wrr 2

Odkąd zostałem Profesorem, życie stało się piękniejsze.

❤️❤️❤️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze Gracza Nerdy o nie wypowiadanie się w tym temacie ponieważ nie uczestniczył w oszustwie.

 

Napiszę jeszcze raz,

Gracz nie pokazał całego logu, gdzie chciałam zwrócić mu kilof lecz gracz groził banem i nie chciał się zgodzić.

Nie zapłaciłam ponieważ nie chciałam takiego kilofu, a oszustom płacić nie będę.

 

Logi to marny dowód którego można podrobić.

 

Czekam na odpowiedź Admina lub Właściciela Serwera.

  • Superka 2
  • Wrr 9

 

Cytat

Zaczynam wierzyć w człowieczeństwo, Dziękuję Administracji.  ❤️

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Nutka_ napisał:

Prosze Gracza Nerdy o nie wypowiadanie się w tym temacie ponieważ nie uczestniczył w oszustwie.

 

Napiszę jeszcze raz,

Gracz nie pokazał całego logu, gdzie chciałam zwrócić mu kilof lecz gracz groził banem i nie chciał się zgodzić.

Nie zapłaciłam ponieważ nie chciałam takiego kilofu, a oszustom płacić nie będę.

 

Logi to marny dowód którego można podrobić.

 

Czekam na odpowiedź Admina lub Właściciela Serwera.

po co bym miał podrobić logi. nie pytałaś się czy kilof jest diaxowy czy złoty więc nie wiem czemu mnie nazywasz oszustem.

  • Superka 1
  • Wrr 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, szymigames_YT napisał:

po co bym miał podrobić logi. nie pytałaś się czy kilof jest diaxowy czy złoty więc nie wiem czemu mnie nazywasz oszustem.

Nie mówię że podrobiłeś, mówię tylko że logi nie powinny być brane jako dowód, bo można je łatwo podrobić.

 

Proponowałam mu zwrot kilofu, w zamian za zwrot ukradzionych pieniędzy lecz gracz nie chciał i był bardzo uparty, oraz mnie ignorował.

Ja chciałam się dogadać z graczem, lecz jako oszust oczywiście odmawiał i groził administracją jeżeli nie dam mu pozostałych 300k.

 

W swoim filmiku tak zmanipulowałeś logami że wychodzi na to że to ja jestem ta uparta i to ja cie niby oszukałam, ale wiesz że tak nie było.

Jeżeli tak bardzo ci zależy abym dała screeny gdzie proponuje ci zwrot, a ty dziwnie odmawiasz i mnie ignorujesz to mogę je dać.

  • Superka 1
  • Wrr 8

 

Cytat

Zaczynam wierzyć w człowieczeństwo, Dziękuję Administracji.  ❤️

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, DavZy03 napisał:

Jestem za odrzuceniem.

Sprzedający powinien wyraźnie określić, jaki towar sprzedaje.

4.9 Osoba sprzedająca przedmiot musi poinformować kupującego o tym w jakim jest on stanie np.
poziom zużycia itd.

  • Like 2
  • Wrr 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, DavZy03 napisał:

4.9 Osoba sprzedająca przedmiot musi poinformować kupującego o tym w jakim jest on stanie np.
poziom zużycia itd.

dzieki DavZv03 tak powinno byc jak piszesz ,rownie dobrze te dzieci moga trafic na takiego szymka i dostac drewniany kilof za 600k

 

 

Edytowane przez Nutka_
  • Superka 1
  • Wrr 9

 

Cytat

Zaczynam wierzyć w człowieczeństwo, Dziękuję Administracji.  ❤️

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Nutka_ napisał:

dzieki DavZv03 tak powinno byc jak piszesz ,rownie dobrze te dzieci moga trafic na takiego szymka i dostac drewniany kilof za 600k

 

 

Tak jest, znajduje się to w regulaminie serwera.

  • Superka 1
  • Wrr 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DaVzv03 regulamin ,regulaminem ,a gosciu sam sie zgłosił 🙂

Sam widzisz ze nie ma zadnego admina juz drugi dzien ,nadal czekam na kakretna wypowiedz w tej sprawie,i moje ss czekaja,ale te prawdziwe ,nie logi 🙂 dziekuje za pomoc ,jestes spoko graczem. Jak i inni ktorzy tez tak uwazaja .

 

  • Superka 1
  • Wrr 8

 

Cytat

Zaczynam wierzyć w człowieczeństwo, Dziękuję Administracji.  ❤️

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, nabdia napisał:

Właściciel bez przesady, za ukaraniem trzeba było zapytać czy jest diax, czy nie. Ja osobiście miałam taką samą sytuację i to ja byłabym ukarana za to, że nie zapłaciłam.

Czytaj ze zrozumieniem wątek,a pozniej sie wypowiedz jak przeczytasz oki?

  • Superka 1
  • Wrr 7

 

Cytat

Zaczynam wierzyć w człowieczeństwo, Dziękuję Administracji.  ❤️

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego przedmioty kupuje się przez targ. Takich oszustów jak on jest jeszcze kilku, sam ostatnio chciałem kupić 6/3/3/1 a jak poprosiłem o targ/lic to nagle koniec tematu. Głupotą było w ogóle dodanie czegoś takiego do gry.

  • Like 1
  • Wrr 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, nabdia napisał:

Właściciel, bez przesady. Za ukaraniem, trzeba było zapytać czy jest diax, czy nie. Ja osobiście miałam taką samą sytuację i to ja byłabym ukarana za to, że nie zapłaciłam.

// Tak btw to gracz nie miał obowiązku zwracać Ci kasy, a Ty mu kilofa xD. Jesteś mega chamska np. w stosunku do gracza może przyszłego ModChata @Nerdy, po to jest sekcja komentarzy, aby móc wyrazić swoją opinię o zaszłej sytuacji.

Gdzie napisałam że miał taki obowiązek? Napisałam że proponowałam mu zwrot kilofa, lecz ten mnie ignorował i groził administracją jeżeli nie dam mu 300k, a pisałam ze złodziejom i oszustom kasy nie daje.

 

Pierwszy raz widze takie oszustwo, a tym bardziej że to oszust zgłasza oszukaną osobę.

 

A co do Nerdyego to wolałam żeby się nie wypowiadał ponieważ okazało się iż nie miał racji i popiera swojego kolegę.

Dziękuje za takiego chatmoda

Edytowane przez Nutka_
  • Superka 1
  • Wrr 9

 

Cytat

Zaczynam wierzyć w człowieczeństwo, Dziękuję Administracji.  ❤️

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, DavZy03 napisał:

4.9 Osoba sprzedająca przedmiot musi poinformować kupującego o tym w jakim jest on stanie np.
poziom zużycia itd.

@szymigames pisał na czacie, że sprzeda kilof nowy 6/3/3 wręcz zaspamił tym cały czat, więc poinformował innych w jakim jest stanie. W tym podpunkcie nie jest jasno napisane, że sprzedający musi podać jakiego rodzaju to jest kilof tylko jaki jest poziom zużycia czy jest nowy.

  • Wrr 2

Odkąd zostałem Profesorem, życie stało się piękniejsze.

❤️❤️❤️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, DavZy03 napisał:

4.9 Osoba sprzedająca przedmiot musi poinformować kupującego o tym w jakim jest on stanie np.
poziom zużycia itd.

Tak jak napisał @DavZy03, wina leży po stronie sprzedającego ponieważ powinien poinformować przed handlem w jakim stanie jest przedmiot który usiłuje on sprzedać. Wlicza się w to też z jakiego materiału jest stworzony przedmiot. Czyli w tym przypadku czy jest ze złota czy diamentów. Gracz który napisał skargę więc powinien zostać ukarany ponieważ jest to oszustwo podczas handlu. A gracz który został oszukany powinien dostać zwort pieniędzy po umieszczeniu screenów umowy oraz przelewu pod skarga 🙂

  • Superka 3
  • Wrr 1

giphy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...