Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Wusz,Kapcperek


jestempierfszy

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: TheWarrior_DK
Nick osoby oskarżonej: Wusz and kapcperek
Miejsce wydarzenia: Ts3
Data i godzina wydarzenia: 10:55 do 11:05
Opis sytuacji: Tam na statusie jana Kapcperek zaczoł sie pruć do jana o WRR powiedzieli Wusz i Kapcperek powiedzieli abyśmy wbili no i wbiliśmy z janem no i zaczeli nasz wyzywać i przeklinac @jan może potwierdzić
Dowody: Nie nagrywałem tego :C

Edytowane przez zienteKK
  • Superka 1

ᶻᵘʰⁿ ʰᵃˢ ᵍᵒᵒᵈ ᵐᵒᵛᵉᵐᵉⁿᵗ

519595700_preview_tumblr_ni9ggjoV0u1u2fzp4o1_500.gif.91540788905f8994a55589de3c891b8a.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie rozumiem zaistniałem sytuacji. Kulturalnie rozmawialiśmy, przyszliśmy i dosłownie zostaliśmy zwyzywani przez was, że jesteśmy dziećmi i że mamy modulatory. Nie macie żadnych dowodów i nas oczerniacie. To jest zwykła zniewaga gracza, będę wnioskował o ukaranie was.

          superman costume GIFfun dog GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kapcperek napisał:

Witam, nie rozumiem zaistniałem sytuacji. Kulturalnie rozmawialiśmy, przyszliśmy i dosłownie zostaliśmy zwyzywani przez was, że jesteśmy dziećmi i że mamy modulatory. Nie macie żadnych dowodów i nas oczerniacie. To jest zwykła zniewaga gracza, będę wnioskował o ukaranie was.

Wyzywanie że macie Modulatory to nie wyzywanie XDDDD

ᶻᵘʰⁿ ʰᵃˢ ᵍᵒᵒᵈ ᵐᵒᵛᵉᵐᵉⁿᵗ

519595700_preview_tumblr_ni9ggjoV0u1u2fzp4o1_500.gif.91540788905f8994a55589de3c891b8a.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Wusz napisał:

możemy sie umówić na kanale unlimited z większą ilością graczy i zobaczymy kto jest dzieckiem a kto niby ma modulatory

Ta jeszcze admina weźmemy

ᶻᵘʰⁿ ʰᵃˢ ᵍᵒᵒᵈ ᵐᵒᵛᵉᵐᵉⁿᵗ

519595700_preview_tumblr_ni9ggjoV0u1u2fzp4o1_500.gif.91540788905f8994a55589de3c891b8a.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jan nie mam żadnych nagrań, nie wiem o czym wy mówicie. Zdenerwowaliście się i po prostu teraz wymyślacie wszystko aby nas oczernić. Zwykła zniewaga, wnioskuję o ukaranie takiego zachowania zgodnie z taryfikatorem kar banem na@jan nie mam żadnych nagrań, nie wiem o czym wy mówicie. Zdenerwowaliście się i po prostu teraz wymyślacie wszystko aby nas oczernić. Zwykła zniewaga, wnioskuję o ukaranie takiego zachowania zgodnie z taryfikatorem kar banem na 1 godzinę

          superman costume GIFfun dog GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, nabdia napisał:

Możecie przestać spamic postami? @BOT Adamo będziesz cieszyć się jeśli będziesz miał z dupy elita forum 2?

Proponuję założyć grupę na dsc i tam popisać, a nie TU!

mamy prawo pisać w skardze na nas jak narazie to ty przychodzisz tu bez jakiegokolwiek celu więc żegnamy

qRoFuaR.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...